A Levenhuk Zeno Desk D5 egy kompakt asztali nagyító olvasáshoz, kézimunkához, kézműveskedéshez, modellezéshez, egyszerű javításokhoz vagy ékszerkészítéshez. A beépített világításnak köszönhetően a nagyítót akár sötétben is használhatod.
A Levenhuk Zeno Desk D5 nagyító egy bifokális lencséből és egy rugalmas fémnyakból áll. Ez a szerkezet fixen egy kör alakú alaphoz van rögzítve. Két fénykibocsátó dióda világítja meg fényesen és egyenletesen a látómezőt. A világítást a keret felső részén található gombbal tudod bekapcsolni.
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555005720 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 18x33x3 cm |
| Szállítási súly | 0.54 kg |
| Lencse típusa | bifokális |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 107 |
| Kiegészítő lencse átmérője, x | 24 |
| Átmérő tartomány | 90 mm és afelett |
| Nagyítás foka, x | 2 — 6 |
| Nagyítás foka, x | 2 |
| Kiegészítő lencse nagyítása, x | 6 |
| Váz | műanyag |
| Fogantyú anyaga | fém |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | LED |
| Tápellátás | 3 db LR1130 típusú elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Használat | olvasás/megtekintés, varrás/textil, órajavítás/ékszerész |
| Kialakítás | asztalra/háromlábú állványra helyezhető |
| Kiegészítő | 2 LED |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S101_78382 Discovery Crafts DHR 10 fejre rögzíthető, tölthető nagyító 78382
S052_IS9413 ISKRA ERO CSAVARHÚZÓ KÉSZLET HTS-18 - IS9413
S005_B61504000 Basi VHS 615W 40 időjárásálló lakat B61504000
S034_1340-29 GARDENA MD végcsepegtető 2l 25 db 1340-29
S101_74100 Levenhuk Zeno Read ZR16 nagyító 74100
S003_123000 Krimpelő 8-as, átmenő csatlakozókhoz 10181 123000