Basi Heart Lock Ezüst szerelemlakat B00060700
szív alakú szerelem lakat
egy db szív alakú kulccsal
anyaga alumínium
gravírozható felület
négy féle színben kapható
Tulajdonságok
| Zárszerkezet: | Kulcsos |
| Kengyel vastagság: | 3.5 mm |
| Kengyel távolság: | 21 mm |
| Kengyel magasság: | 16 mm |
| Teljes magasság: | 60 mm |
| Szélesség: | 44 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Szín: | Ezüst |
| Tömeg: | 0,05 kg |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S003_102920 VAPEX 1VTE1450M M méretű NiMH akkumulátor
S005_B63002500 Basi VHS 630 25 alumínium lakat B63002500