Basi KS 615 bőröndlakat B61000115
alumínium lakattest
krómozott acél kengyel
három tárcsás számzár
átkódolható számkombináció
1.000 kódvariáció
ideális bőröndlakatnak
Tulajdonságok
| Zárszerkezet: | Számzáras |
| Kengyel vastagság: | 3 mm |
| Kengyel távolság: | 8 mm |
| Kengyel magasság: | 19 mm |
| Teljes magasság: | 60 mm |
| Szélesség: | 21 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Tömeg: | 0,027 kg |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S005_B61103000 Basi VHS 611 30 normál lakat B61103000
S031_24960 Pedál csúszásmentes 9/16 GN 24960
S032_3287140 JKH Lakat 40 mm réz 3287140
S034_2906-20 GARDENA 2906-20 Buborékosító menetes adapter
S003_106798 FEIHUA FH-0612M.HR Objektív
S005_B61201500 Basi VHS 612 15 réz lakat B61201500
S034_2802-20 GARDENA 2802-20 Profi rendszer csapelem 3/4"