Basi VHS 621 90 biztonsági tömb lakat B62109000
masszív acél lakattest
13 mm-es edzett acél kengyel
nagy szakítószilárdság
maximális védelem kengyellevágás
fúrás, maghúzás és finomnyitás ellen
precíziós cilinderes zárszerkezet
három darab kulccsal szállítjuk
Tulajdonságok
| Zárszerkezet: | Kulcsos |
| Kengyel vastagság: | 13 mm |
| Kengyel távolság: | 41 mm |
| Kengyel magasság: | 18 mm |
| Teljes magasság: | 69 mm |
| Szélesség: | 94 mm |
| Anyag: | Acél |
| Tömeg: | 1,142 kg |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 300 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 342 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 700 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S005_SM020304 Euro Tresor GYL gyurmalakat SM020304
S052_5909319900 Scheppach TW 1300 - műhelykocsi 120 kg teherbírással - 5909319900
S005_Y122B501231 Yale Y122B/50/123/1 Króm lakat Y122B501231