Basi VHS 623H számzáras biztonsági lakat B62315000
robosztus számzáras lakat
masszív sárgaréz test
8 mm átmérőjű hosszított acél kengyel
4 tárcsás számzár
10 000 elméleti számkombináció
átállítható számkombináció (kódoló kulccsal)
Tulajdonságok
| Zárszerkezet: | Számzáras |
| Kengyel vastagság: | 8 mm |
| Kengyel távolság: | 25 mm |
| Kengyel magasság: | 58 mm |
| Teljes magasság: | 106.5 mm |
| Szélesség: | 52 mm |
| Anyag: | Réz |
| Tömeg: | 0,292 kg |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S052_YT-1295 YATO Bithegy-tartó adapter 1/2 col x 8 mm - YT-1295