Basi VHS PZH Ni félcilinderes hosszú kengyeles lakat BPZ50900021
masszív lakat félcilinderhez előkészítve
sárgaréz lakattest matt nikkel bevonattal
edzett acél hosszú kengyel, kétoldali reteszeléssel
minden DIN 10/30-as félcilinderrel használható
már meglévő rendszerhez integrálható
félcilinder nélkül szállítjuk
Tulajdonságok
| Zárszerkezet: | Nincs |
| Kengyel vastagság: | 8 mm |
| Kengyel távolság: | 38 mm |
| Kengyel magasság: | 80 mm |
| Teljes magasság: | 127 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Anyag: | Réz |
| Tömeg: | 0,439 kg |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S032_5982213 JKH Szortimenter 400 x 200 x 325 mm 2/2/3 fiókos (+rekeszekkel) 5982213
S003_113458 SOYAL AM Wristband No.3 13.56 MHz kék Proximity szilikon karkötő