Bresser 2x/4x 88/20mm nagyító csíptetővel egy kiváló eszköz kézműves vagyprecíziós munkákhoz. Ez a nagyító elengedhetetlen forrasztáshoz,csavarozáshoz, ragasztáshoz vagy egyéb kézi munkához. A nagyító biztonságosanrögzíthető asztalhoz, állványhoz, táblához stb., amely legfeljebb 4 cmvastagságú. A Bresser 2x/4x 88/20mm nagyítót a csíptető kihajtható szárnyainakköszönhetően teheti bárhová, ahová szeretné – asztalra vagy munkapadra is. A2-szeres nagyítású lencse átmérője 88 mm, a beépített, kisebb lencse 4-szeresnagyítású az apróbb részletek vizsgálata érdekében. A két LED lámpa jómegvilágítást nyújt az objektumoknak.
Jellemzők:
- Sokoldalú „harmadik kéz” típusú nagyító rugalmas karokkal és LED világítással
- 2-szeres nagyítás a nagy lencsével (8,8 cm)
- 4-szeres nagyítás a kis lencsével (2 cm)
- Kb. 21 cm hattyúnyak (állvány és lencse nélkül)
- Rugalmas karok, kb. 25 cm hossz, maximális nyílás kb. 1 cm
- Asztali állvány és csíptető (max. 4 cm)
A készlet a következőket tartalmazza:
- Nagyító állvánnyal/csíptetővel és világítással
- 2 eltávolítható, rugalmas kar
- 3 db AAA elem
- Használati útmutató
| Márka | Bresser GmbH, Németország |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 4007922197715 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 10x35x10 cm |
| Szállítási súly | 0.35 kg |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg (ABS) |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 88 |
| Kiegészítő lencse átmérője, x | 14 |
| Átmérő tartomány | 50 mm—90 mm |
| Nagyítás foka, x | 2 — 4 |
| Nagyítás foka, x | 2 |
| Kiegészítő lencse nagyítása, x | 4 |
| Váz | alumínium, műanyag |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | LED |
| Tápellátás | 3 db AAA elem, 1,5 V (a készlet tartalmazza) |
| Használat | olvasás/megtekintés, varrás/textil, órajavítás/ékszerész |
| Kialakítás | asztalra/háromlábú állványra helyezhető |
| Kiegészítő | 2 LED, a készlet táskát tartalmaz, rugalmas háromlábú állvány, csíptető tartó |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S006_YD-45-E.8-1 Rezgéscsillapító Kasei YD-45-E tartó (hengernél) YD-45-E.8-1
S006_591338 Levegőszűrő Briggs 25T232 591338
S006_30-470122 Fűnyíró kerék AL-KO Classic 3.2E 30-470122
S052_cs-3410/35RC ECHO CS-3410 Benzinmotoros Láncfűrész - cs-3410/35RC
S101_86554 Levenhuk ERGO 20 digitális nagyító 86554
S006_84001895 Üzemanyagszűrő Briggs Quantum 40 micron 84001895
S006_30-419633 Ékszíj AL-KO MH 2500 SLICE bordás 30-419633
S006_84004125 Kartergázcső Briggs 25V332 84004125
S006_595659 Levegőszűrő fedél Briggs 550 595659
S006_606120 Ékszíj hajtás Fullas DM46S-D150-C 606120
S052_701944 Essence 8x12 silver - polikarbonát üvegház - 701944
S006_30-470123 Fűnyíró kerék AL-KO Classic 3.2E hátsó 30-470123