Radio controlled thermo/hygro sensor for the TemeoTrend WFS/WFW weather stations.
Features:
- Field of application: temperature and humidity measurement
- Transmission frequency: 433.92MHz, 3 chanels
- Transmission range: 30 meters (free field)
- For desktop use or wall mounting
- Suitable for the TemeoTrend WFS/WFW weather stations
| Márka | Bresser GmbH, Németország |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 4007922040233 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 12x5x3 cm |
| Szállítási súly | 0.07 kg |
| Felhasználás helye | beltéri, kültéri |
| Típus | távoli érzékelő |
| Beépített funkciók | higrométer, hőmérő |
| Kialakítás | asztallapi, digitális, falra szerelt, vezeték nélküli |
| Használat | otthoni használatra |
| === Elválasztójel === | Higrométer (levegő páratartalma) |
| Mértékegységek | % (RH) |
| Mérési tartomány | 20% és 95% között |
| Mérési felbontás | 1% |
| === Elválasztójel === | Hőmérő (hőmérséklet) |
| Mértékegységek | °C, °F |
| Mérési tartomány beltéren | -20...+60 °C |
| Mérési tartomány beltéren | -20 — 60 |
| Mérési tartomány kültéren | -20...+60 °C |
| Mérési tartomány kültéren | -20 — 60 |
| Mérési felbontás | 0.1 °C |
| === Elválasztójel === | Általános műszaki jellemzők |
| Képernyő típusa | egyszínű |
| Képernyők száma | 1 |
| Képernyők száma | 1 |
| Rádiójelek frekvenciája, MHz | 433 |
| Rádiójelek hatósugara, m | 30 |
| Tápellátás | 2 db AAA elem (a készlet nem tartalmazza), USB-kábel |
| Vezeték nélküli érzékelő | yes |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S003_114264 SUNWOR DRP-240-24 DIN sínre szerelhető kapcsolóüzemű tápegység DR24024
S003_111863 SOYAL AR-331UD-SP Kártyaolvasó hálózati központokhoz vagy önálló vezérlőkhöz