| Márka | Bresser GmbH, Németország |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 4007922036830 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 44x39x14 cm |
| Szállítási súly | 2.28 kg |
| Felhasználás helye | beltéri, kültéri |
| Típus | időjárás-állomás |
| Beépített funkciók | csapadékmérő, higrométer, hőmérő, légnyomásmérő, naptár, szélmérő, ébresztőóra, óra |
| Kialakítás | asztallapi, digitális, falra szerelt, vezeték nélküli |
| Használat | szakmai felhasználásra |
| === Elválasztójel === | Levegőelemző |
| Mértékegységek | inHg, mbar/hPa, mmHg |
| Mérési tartomány | 600 mmHg és 787,5 mmHg között |
| Rendeltetés | légköri nyomás változásainak megjelenítése az elmúlt 24 órából |
| === Elválasztójel === | Higrométer (levegő páratartalma) |
| Mértékegységek | % (RH) |
| Mérési tartomány | 1% és 99% között |
| === Elválasztójel === | Hőmérő (hőmérséklet) |
| Mértékegységek | °C, °F |
| Mérési tartomány beltéren | -10...+50 °C |
| Mérési tartomány beltéren | -10 — 50 |
| Mérési tartomány kültéren | -40...+60 °C |
| Mérési tartomány kültéren | -40 — 60 |
| === Elválasztójel === | Óra (idő/dátum/naptár) |
| Óra | yes |
| Időformátum | 12 órás, 24 órás |
| Naptár | yes |
| Ébresztőóra | yes |
| Automatikus szinkronizáció | DCF (CET) |
| Rendeltetés | aktuális dátum és a hét napjának megjelenítése |
| === Elválasztójel === | Szélmérő (szélsebesség) |
| Mértékegységek | az iránytű égtájai |
| Mérési tartomány | 16 irány |
| === Elválasztójel === | Szélmérő (szélirány) |
| Mértékegységek | csomó, km/h, m/s, mph |
| Mérési tartomány | 0 és 50 m/s között |
| === Elválasztójel === | Csapadékmérő (csapadékmennyiség) |
| Mértékegységek | hüvelyk, mm |
| Mérési tartomány | 0 és 9999 mm között |
| === Elválasztójel === | Általános műszaki jellemzők |
| Képernyő típusa | színes |
| Képernyők száma | 1 |
| Képernyők száma | 1 |
| Képernyő funkciói | 256 árnyalat |
| Rádiójelek frekvenciája, MHz | 868 |
| Rádiójelek hatósugara, m | 30 |
| Tápellátás | időjárás-állomás: hálózati adapter (a készlet tartalmazza) vagy CR2032 típusú elem, 3 V – 1 db (a készlet nem tartalmazza), kültéri érzékelő: 3 db AA elem, 1,5 V (a készlet nem tartalmazza) |
| Váz | műanyag |
| Vázszín | fekete |
| Működési hőmérséklet-tartomány (beltéren), °C | -40 — 70 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (külső érzékelő) | -40 — 80 |
| Megvilágítás | LED |
| Kényelmi szint értékelése összességében | yes |
| Elérhető meteorológiai trend | yes |
| Meteorológiai trend | a következő 12 órára |
| Vezeték nélküli érzékelő | yes |