Remote sensor for measuring of temperature and humidity. Seven channels settable. With extra long radio range of 150 meters on a radio frequency of 868 MHz.
Suitable for the following Bresser weather stations:
- Bresser professional Wi-Fi weather centre 6-in-1
- Bresser professional Wi-Fi weather station
- Bresser 5-in-1 Wi-Fi Weather Station with Colour Display, white
Features:
- Temperature measuring
- Humidity measuring
- 7 channels settable
- RC frequency: 868 MHz
- Extra long radio range of 150 meters
- Powered by battery; 2x AA (LR6) (not included)
| Márka | Bresser GmbH, Németország |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 4007922050683 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 12x7x4 cm |
| Szállítási súly | 0.1 kg |
| Felhasználás helye | beltéri, kültéri |
| Típus | távoli érzékelő |
| Beépített funkciók | higrométer, hőmérő |
| Kialakítás | asztallapi, digitális, falra szerelt, vezeték nélküli |
| Használat | otthoni használatra |
| === Elválasztójel === | Higrométer (levegő páratartalma) |
| Mértékegységek | % (RH) |
| Mérési tartomány | 20% és 90% között |
| Mérési felbontás | 0,01% |
| === Elválasztójel === | Hőmérő (hőmérséklet) |
| Mértékegységek | °C, °F |
| Mérési tartomány beltéren | -40...+60 °C |
| Mérési tartomány beltéren | -40 — 60 |
| Mérési tartomány kültéren | -40...+60 °C |
| Mérési tartomány kültéren | -40 — 60 |
| === Elválasztójel === | Általános műszaki jellemzők |
| Rádiójelek frekvenciája, MHz | 868 |
| Rádiójelek hatósugara, m | 100 |
| Tápellátás | AA típusú elemek (1,5 V) – 2 db (a készlet nem tartalmazza) |
| Váz | műanyag |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S004_ONETG2BKWH2AM PROLOGO Kormánybandázs PR ONETOUCH-2 GEL TAPE fekete/fehér ONETG2BKWH2AM
S005_BW36010 BURG WACHTER Alutitan 770 HB2026 alumínium lakat Alutitan 770 HB 20 26
S003_101884 Golmar 725/AL Dupla esővédő keret süllyesztett kültériegységekhez
S003_114041 SUNWOR SWP-75-12 Kapcsolóüzemű tápegység IP67 12VDC 6A SWP7512
S004_A2124000072 MERIDA Kulacstartó ME alu oldalas 33 gr fehér/ fekete (ex 2124003843) A2124000072
S032_5982213 JKH Szortimenter 400 x 200 x 325 mm 2/2/3 fiókos (+rekeszekkel) 5982213
S003_113458 SOYAL AM Wristband No.3 13.56 MHz kék Proximity szilikon karkötő