Ha kedvező árfekvésű, professzionális felhasználásra ideális, minőségisztereomikroszkópra van szükséged, akkor a Bresser Advance ICD 10x-160xmikroszkóp ideális választás lehet számodra. A modell a legkiválóbb minőségűoptikai elemeket és megbízható mechanikus elemeket tartalmaz, valamintfokozottan kényelmesen használható. Széles rendeltetési körének köszönhetőentöbbek között az oktatásban, a régészeti kutatások során, a gemmológiai(drágakő-tudományos) tevékenységek során, valamint az órajavítási munkák soránis jó szolgálatot tehet.
Ehhez a mikroszkóphoz gyárilag egy 1–4-szeres nagyítási fokú sztereo zoomobjektív, valamint két pár (egy 10-szeres, valamint egy 20-szoros nagyításifokú) minőségű, széles látószögű szemlencse tartozik. A modellben találhatótöbb rétegben bevonatolt üveg világos, kontrasztos, remek színvisszaadásúképeket nyújt, amelyeken nem látható torzítás. A kép kontrasztjának a növeléseérdekében a termék csomagjában egy kékfényszűrő is található. Az állíthatómagasságú fejrész kialakításának köszönhetően akár fényképezőgépet iscsatlakoztathatsz a mikroszkóphoz, hogy egyidejűleg két szemlencsesegítségével figyelhesd meg a kívánt mintát, valamint, hogy igény szerintfényképeket és videofelvételeket is készíthess. Annak érdekében, hogy a kívántmintákat még kényelmesebb körülmények között figyelhesd meg, a csomagbanpupillatávolság-korrigáló, valamint dioptriakorrigáló szerkezetet ismellékelünk. A két világos fényű halogén izzó külön-külön vagy akáregyidejűleg is felkapcsolható. A világítás elektromos hálózatról működtethető.
A készlet a következőket tartalmazza:
- Bresser Advance ICD 10–160x mikroszkóp
- Szemlencsék: WF10x, WF20x
- Kék szűrő
- Gumi szemkagylók
- Védő sapka
| Márka | Bresser GmbH, Németország |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 4007922148014 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 35x23x44 cm |
| Szállítási súly | 5.92 kg |
| Típus | fény/optikai, sztereó/műszeres |
| Mikroszkóp fejrész típusa | trinokuláris |
| Fejrész | 360°-ban forgatható |
| Fej dőlésszöge | 45° |
| Nagyítás foka, x | 10 — 160 |
| Nagyítási tartomány | akár 200-szoros |
| Szemlencsecső átmérője, mm | 30,5 mm (kétszemes fejrész); 23,2 mm (harmadik függőleges tubus) |
| Szemlencsék | WF10x, WF20x |
| Objektívek | 2x |
| Munkatávolság, mm | 28 — 80 |
| Pupillatávolság (PD), mm | 55 — 75 |
| Tárgyasztal | csíptetőkkel, rögzített |
| Szemlencse dioptriabeállítás, dioptria | ±5 |
| Fókusz | durva |
| Megvilágítás | halogén |
| Tápellátás | 220—240 V |
| Fényszűrők | kék |
| Kiegészítő | 1—4x sztereó nagyítás |
| Használat | alkalmazott kutatás |
| Fényforrás elhelyezkedése | két helyen |
| Vizsgálati módszer | világos látótér |
| Tok/doboz/táska a készletben | porvédő |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S006_11256401701-1 Láncfék fedél Stihl MS290 utángyártott 11256401701-1
S006_140400016-T05K Szelepszár szimmering Loncin 1P65FE-3 140400016-T05K
S101_79228 (HU) Discovery Spark 607 AZ teleszkóp könyvvel 79228
S006_US-174-150/5CS Gyertyapipa Briggs 5db/csomag utángyártott US-174-150/5CS
S003_100421 VIDUE XDFN Kültéri falonkívüli infrasorompó
S100_60023095 G21 Aletra bárszék fekete bőr G-21-B521
S004_2352002989 MERIDA Láncvillavédő ME 140/120/160 2352002989
S003_113657 YUASA 6V 12Ah Zselés ólom akkumulátor 113657
S004_BRRIDER550D BRYTON Computer Bryton Rider 550 D GPS komputer szett BRRIDER550D
S101_76827 Levenhuk LabZZ DM200 LCD digitális mikroszkóp 76827
S004_384-508-301 RITCHEY bicikli kormány markolat WCS 125mm/szivacs piros