Because of its large swing range and very large working distance the Bresser Biorit ICD CS offers an excellent basis for various observations. It is the perfect choice for fine handiwork, e.g. soldering of SMD components.
Features:
- Stereo microscope with large swing range and high working distance
- LED illumination/AC power
- Working distance (approx.): 230mm
- Swing arm: 210mm, enables a free working area
- Object height: 70mm
The kit includes:
- Stereomicroscope
- Dust cover
- 1 pair of rubber eye cups
- Power cable
- User manual
| Márka | Bresser GmbH, Németország |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 4007922154039 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 34x29x16 cm |
| Szállítási súly | 2.64 kg |
| Típus | sztereó/műszeres |
| Mikroszkóp fejrész típusa | binokuláris |
| Nagyítás foka, x | 10 |
| Szemlencsecső átmérője, mm | 30.5 |
| Szemlencsék | WF10x (2 db), WF20x (2 db) |
| Objektívek | 1x (sztereó) |
| Munkatávolság, mm | 230 |
| Megvilágítás | LED |
| Tápellátás | 230 V |
| Felhasználói szint | kezdők |
| Használat | alkalmazott kutatás |
| Fényforrás elhelyezkedése | két helyen |
| Vizsgálati módszer | világos látótér |
| Tok/doboz/táska a készletben | porvédő |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S003_121455 SARS-CoV-2 antigén gyorsteszt készlet 25 db 121455
S006_D1022 Permetező csőcsatlakozó csőtoldó, 8mm-es utángyártott D1022
S032_3121570 LIFETIME összecsukható asztal 2 pados szett 3121570
S006_1E32FL-S.1-1 Levegőszűrő fedél Kasei SLP600S 1E32FL-S.1-1
S006_S-1190-052 Láncélezőkorong Tecomec 105x22.2x4.7mm Midi S-1190-052
S004_K275X195C1820 CST C1820 DK27 MTB külső gumiabroncs K275X195C1820
S006_S-572525/CB Dugattyú komplett Stihl 026 44mm ms260 S-572525/CB
S003_101816 Golmar Platea 2 Fekete-fehér beltériegység
S006_US-141-168/5CS Tömítés forgattyúsház Briggs Quantum 5db/csomag utángyártott US-141-168/5CS