A Bresser Corvette 10x42 WP kétszemes távcső kifejezetten „igazi férfiak”számára készült, bírja a sós vizet, a hegyi utakat és a veszélyes helyzeteket.A távcsövet szinte lehetetlen eltörni vagy még megkarcolni is; használhatószakadó esőben is – a víz egyszerűen lefolyik a gumírozott vázon. Anitrogénnel töltött váznak köszönhetően a lencsék nem párásodnak be. A BaK-4optikai üvegből készült optikai elemek zöldes bevonata maximálisfényáteresztést tesz lehetővé, ami világos és tiszta képeket biztosít,torzítás nélkül. A széles látómezőnek köszönhetően gyönyörködhet a panorámábanis. Ezenkívül a modell kényelmes, tekerhető szemkagylóval rendelkezik, amit belehet hajtani, ha Ön szemüveget visel, és a szemlencsékben pedig lehetőség vana dioptria beállítására.
A készlet a következőket tartalmazza:
- Bresser Corvette 10x42 WP kétszemes távcső
- Nejlon táska
- Nyakpánt
- Szemlencse és objektívlencse-védősapkák
- Törlőkendő
- Használati útmutató és 5 éves garancia
| Márka | Bresser GmbH, Németország |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 4007922037189 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 19x7x8 cm |
| Szállítási súly | 0.88 kg |
| Prizmatípus | tetőélprizmás |
| Nagyítás foka, x | 10 |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 42 |
| Szemlencsék | LE (kilépő pupillával) |
| Optikai elemek anyaga | BaK-4 |
| Lencse bevonata | teljesen és több rétegben bevonatolt, zöld |
| Szemtávolság, mm | 15.4 |
| Szürkületi érték | 20.5 |
| Látómező, ° | 5.77 |
| Látómező, m/1000 m | 101 |
| Közelfókusz, m | 7 |
| Szemlencse dioptriabeállítás | yes |
| Pupillatávolság (PD), mm | 52 — 72 |
| Fókuszálás | központi |
| Szemkagylók | tekerhető |
| Váz | fém, gumírozott |
| Váz töltőanyaga | nitrogén |
| Vízálló | yes |
| Nedvességállóság | yes |
| A nedvesség/víz elleni védelem mértéke | merülési mélység legfeljebb 1 m |
| Méret | klasszikus |
| Használat | tengeri, utazáshoz, vadászat és halászat |
| Tok a készletben | yes |
| Tok/doboz/táska a készletben | tok |
| Szemüveggel használható | yes |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.