| Márka | Bresser GmbH, Németország |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 4007922055909 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 9x2x6 cm |
| Szállítási súly | 0.12 kg |
| Képfelbontás, MP | 12 / 10 / 8 / 5 / 3 / 2 / 1,3 |
| Videó felbontása, px | 1080 p (1920x1080), 720 p (1280x720), VGA (640x480), WVGA (848x480) |
| Videófelvétel képkocka-sebessége, másodpercenkénti képkocka | 30 |
| Lencse látószöge, ° | 140 |
| Memória | microSD-kártya, max. 32 GB méret |
| Tápellátás | 180 mAh akkumulátor |
| === Elválasztójel === | Fénykép és videó rögzítése |
| Képminőség (tömörítés) | alap / normál / kiváló |
| Élesség | erős/standard/puha |
| ISO | automata / 100 / 200 / 400 |
| Rázkódásvédelem | yes |
| Fehéregyensúly | automata, felhős, mesterséges fény, napos, neon fény |
| Szín | igen: színes/fekete és fehér/szépia |
| Felvételi üzemmódok | egyszeri felvétel/felvételidőzítő |
| Fényképidőzítő | igen: kikapcsolva / 2 másodperc / 5 másodperc / 10 másodperc |
| Dátum-/időbélyegző | igen: kikapcsolva/bekapcsolva |
| Mozgásérzékelés | igen: kikapcsolva/bekapcsolva |
| Folyamatos felvétel | igen: kikapcsolva / 1 perc / 3 perc / 5 perc |
| Hangfelvétel | yes |
| Exponálás | +2, +5/3, +4/3, +1, +2/3, +1/3, 0 , -1/3, -2/3, -1, -4/3, -5/3, -2 |
| Széles dinamikatartomány (WDR) | yes |
| Kiegészítő | ütésérzékelő (G-érzékelő) érzékenység-szabályozással |
| === Elválasztójel === | Kamerabeállítások |
| Fájl törlése | egyetlen/összes |
| Fájlvédelem | igen: egyetlen/összes |
| Formátum | igen |
| Automatikus kikapcsolás (képernyő) | igen: kikapcsolva / 1 perc / 3 perc / 5 perc |
| Visszaállítás (alapértelmezett értékekre) | yes |
| Az optikai forrás frekvenciája, Hz | 50/60 |
| Dátum/idő | aktuális dátum és idő beállítása lehetséges |