A Bresser Galaxia 114/900 teleszkóp egy lenyűgöző első teleszkóp lehet! Azoptikai elemeinek köszönhetően a Hold és a naprendszer nagyobb objektumairészletesen megfigyelhetők. A nagyítás a mellékelt szemlencsével 675-szeres;az objektívlencsék átmérője 114 mm-es. Ezek a jellemzők lehetővé teszik, hogya teleszkóp részletes és éles képet biztosítson a megfigyelt égitestekről. Ateleszkóppal a legfényesebb mélyég-objektumok is megfigyelhetők – acsillagködök, galaxisok és csillaghalmazok. A teleszkóp egy professzionálisekvatoriális állványra van felszerelve, és egy alumínium háromlábú állvánnyalés kényelmes tartozéktartó tálcával van ellátva. A teleszkóp legnagyobb előnyeaz okostelefon-adapter. A segítségével lenyűgöző fényképeket készíthetsz,minőségi videókat rögzíthetsz az okostelefonod kamerája segítségével, ésmegoszthatod őket a barátaiddal és családtagjaiddal!
A Bresser Galaxia 114/900 teleszkóp főbb jellemzői:
- Kezdő csillagászoknak terveztük
- Gazdag tartozékkészlet
- Ekvatoriális tartó a precíz navigáláshoz
- Remek választás a Hold és a naprendszer bolygóinak megfigyeléséhez
- A készlet tartalmaz egy univerzális okostelefon-adaptert is
A készlet a következőket tartalmazza:
- Optikai tubus szerelvény (OTA)
- EQ-Sky ekvatoriális tartó felszerelő gyűrűkkel és nehezékkel
- Alumínium háromlábú állvány tartozék tálcával és szemlencse-tartóval
- Vörös folt kereső távcső
- 2 Szemlencsék (31,7 mm / 1,25"): K-4 mm, K-20 mm
- 3x Barlow-lencse
- Okostelefonos kamera-adapter
- Csillagászati szoftver
- Használati útmutató
| Márka | Bresser GmbH, Németország |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 4007922028071 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 25x109x47 cm |
| Szállítási súly | 7.8 kg |
| Optikai kialakítás | reflektor |
| Optikai rendszer | Newtoni |
| Elsődleges tükör átmérője (rekesznyílás), mm | 114 |
| Fókusztávolság, mm | 900 |
| Nagyítás foka, x | 40 — 675 |
| Rekesznyílás | f/7.9 |
| Felbontási küszöbérték, ívmásodperc | 1 |
| Szemlencsék | 4 mm, 20 mm |
| Szemlencsetubus átmérője, hüvelyk | 1,25 |
| Barlow-lencse | 3x |
| Keresőtávcső | vöröspontos |
| Háromlábú állvány | alumínium |
| Tartozéktálca | yes |
| Teleszkópszabályozás | kézi |
| Állvány | ekvatoriális |
| Kiegészítő | okostelefon-adaptert tartalmaz |
| Szoftver | Stellarium |
| Tápellátás | CR2032 típusú elem – 1 db (a készlet nem tartalmazza) |
| Felhasználói szint | kezdők |
| Megfigyelt objektum | mélyég-objektumok |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S005_BW32991 Burg Wachter TSA 78 30 SB utazó lakat BW32991
S004_B28X175SV48 CST belső gumi B28x175SV48 autó szelepes gumibelső
S004_38460867002 RITCHEY Markolat RI SuperLogic 128 mm Nano Foam PRD21059
S100_639284 G21 Industrial Block virágcserép 43x43 x43cm 639284
S018_MG135 BEURER MG 135 SHIATSU masszírozó párna MG135
S003_101482 SOYAL AR-1500WF síktapadó elektromágneses zár AR1500WF
S032_8920040 JKH Kerékpár fogaskerék MTB 6 indexes 8920040
S003_104498 NOLOGO ANT433 Körsugárzó botantenna 433.92MHz frekvenciára
S003_109617 AD 12V/2000 Kapcsolóüzemű dugasztáp adapter kialakítású