A Bresser Junior Space Explorer 45/600 AZ teleszkóp kifejezetten fiatalűrmegfigyelőknek készült, mivel alt-azimuth állványának és a készletbentalálható, állítható magasságú háromlábú állványának köszönhetően könnyenkezelhető. Remek eszköz csillag-kutatóknak. A 100-szoros nagyítása lehetővéteszi a felhasználónak a Holdfelszín részleteinek és a Naprendszer olyantávolabbi bolygóinak megfigyelését, mint a Vénusz, Szaturnusz és Jupiter.Mivel a teleszkóp megfelelően tájolt megfigyeléseket tesz lehetővé, egy100-szoros nagyítású figyelőtávcsövet is helyettesíthet, amivel megfigyelhetiaz Önt körülvevő dolgokat.
A Bresser Junior Space Explorer 45/600 AZ teleszkóp főbb jellemzői:
- Teleszkóp kezdőknek
- Megfelelő a Hold és bolygók megfigyelésére
- Kiváló ajándék gyermekeknek
- Egyszerű alt-azimut állvány
- Ragyogó szín
- A készlet minden szükséges kiegészítőt tartalmaz
A készlet a következőket tartalmazza:
- Bresser Junior Space Explorer 45/600 AZ teleszkóp
- 6 mm szemlencse
- 12 mm szemlencse
- 1,5x felfelé álló szemlencse
- Diagonális tükör
- Keresőtávcső: optikai, 6x30
- Alumínium háromlábú állvány
- Csillagtérkép
- Stellárium szoftver-CD, mely segíti Önt a csillagászati megfigyelései során
- Használati útmutató
| Márka | Bresser GmbH, Németország |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 4007922037745 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 77x23x12 cm |
| Szállítási súly | 2.21 kg |
| Optikai kialakítás | refraktor |
| Optikai rendszer | akromatikus |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 45 |
| Fókusztávolság, mm | 600 |
| Legnagyobb gyakorlati nagyítás, x | 100 |
| Nagyítás foka, x | 50 — 100 |
| Szemlencsék | SR6 mm, SR12 mm, 1,5x felfelé álló szemlencse |
| Keresőtávcső | optikai, 6x30 |
| Háromlábú állvány | alumínium |
| Háromlábú állvány magassága, mm | állítható |
| Teleszkópszabályozás | kézi |
| Állvány | alt-azimut |
| Felhasználói szint | gyerekeknek, kezdők |
| Megfigyelt objektum | földi objektumok |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 300 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 342 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 700 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S004_K700X40CC1870 CST Külső 42-622 (700x40C) C1870 K700X40CC1870
S004_31-321-111 RITCHEY Comp 4Axis Kormányszár 110x31,8mm BB fekete 31-321-111
S052_CB01A2501111B Riwall RCG 60 faszenes grillsütő - CB01A2501111B
S004_46550817003 RITCHEY Külső RI WCS Shield 700x35 TLR folding 46550817003