Ambitious beginners and advanced observers alike will see the brightest objects outside our solar system with the Messier AR-102. Watch details in the Great Orion Nebula from the astonishing distance of 1500 lightyears (14.200.000.000.000 km)! Scanning the lunar terminator is simply a pleasure. Scanning the Milky Way in Saggitarius shows a multitude of deep-sky objects.
This telescope is only an optical tube without mount and tripod.
Features:
- Excellent focuser with 2.5" (65mm) open diameter
- 6x30 straight through viewfinder
- Optimized finder bracket for comfortable use
- 31.7mm (1.25") diagonal mirror
- Cradle rings with handle and integrated piggyback camera holder (1/4" thread)
- Universal 44mm Dovetail plate with stainless steel rail (fits LXD75/Great Polaris/EQ5)
- 50,8mm (2") to 31,7mm (1.25") adapter with integrated T2 thread (optional T2-adapter ring for your camera is needed)
The kit includes:
- Optical tube
- Eyepiece: 26mm Super Plössl 31.7mm (1.25")
- 2" eyepiece adapter
- 6x30 viewfinder
- Tube clamp with handly and camera adapter
- 31.7mm (1.25") diagonal mirror
- PC Software Stellarium
- Manual
- Moon map
| Márka | Bresser GmbH, Németország |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 4007922003108 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 102x24x25 cm |
| Szállítási súly | 6.8 kg |
| Optikai kialakítás | refraktor |
| Optikai rendszer | akromatikus |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 102 |
| Fókusztávolság, mm | 600 |
| Legkisebb gyakorlati nagyítás, x | 23 |
| Legnagyobb gyakorlati nagyítás, x | 200 |
| Rekesznyílás | f/5.9 |
| Felbontási küszöbérték, ívmásodperc | 1.3 |
| Szemlencsék | SUPER Plössl 26 mm |
| Szemlencsetubus átmérője, hüvelyk | 1,25 |
| Keresőtávcső | optikai 6x30 hajszálkereszttel |
| Fókusz-állító | 2,5" Hexafoc |
| Optikai tubus rögzítési módja | fecskefarkú lemez |
| Optikai tubus anyaga | alumínium |
| Felhasználói szint | gyakorlott felhasználók, kezdők |
| Megfigyelt objektum | a Naprendszer bolygói és mélyég-objektumok, földi objektumok |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S006_S-572525/CB Dugattyú komplett Stihl 026 44mm ms260 S-572525/CB
S003_101816 Golmar Platea 2 Fekete-fehér beltériegység
S006_US-141-168/5CS Tömítés forgattyúsház Briggs Quantum 5db/csomag utángyártott US-141-168/5CS
S006_100076153 Tömítés forgattyúsház Zongshen GB420 100076153
S006_168F.5.1 Indító komplett Kasei QGZ50-15-20 168F.5.1
S006_US-290-391 Bowden fék Murray 2s véggel utángyártott US-290-391
S006_170430147-320/2CS Tömítés karburátorhoz Loncin 1P61FC hővédő tömítéshez 2db/csomag 170430147-320/2CS
S006_183PXLBA074 Vezető 325-1.6mm Stihl 68 szem oregon 183PXLBA074
S003_113269 SOCONAILS CN50 Pneumatikus dobtáras szögbelövő gép
S006_T3/100-1 Karburátor javítókészlet Terra T-20 utángyártott T3/100-1
S004_00530 SIGMA Computeralk Sigma vezetékes konzol szett mágnessel 2032, 90 cm 00530