A teljesen felszerelt, valamint a használhatóságot megkönnyítő azimutállvánnyal is ellátott Bresser National Geographic 114/900 AZ teleszkópideális választás lehet a csillagászattal most ismerkedő személyek számára. Eza nagyméretű elsődleges tükörrel ellátott, klasszikus Newton-reflektor nemcsaka nagy bolygókat, hanem a fényes mélyég-objektumokat is megmutatja. A széleslátómezejű, nagyteljesítményű, 6x30-as optikai keresőnek köszönhetően acsillagos égbolton gyorsan megtalálhatók a kívánt objektumok. Az eszközalapkonfigurációban 36-szorostól 67-szeresig terjedő nagyítási fokot kínál. Atükrön található speciális védőbevonat egyfelől meghosszabbítja a tükörélettartamát, másrészt megelőzi a sötétedést. Az állítható magasságú, masszívés stabil kialakítású, alumíniumból készült háromlábú állvány az egészszerkezet számára megfelelő stabilitást nyújt.
Jellemzok:
- Newtoni reflektor
- Ideális kezdők számára
- Speciális, tükröződésmentes védőbevonat
- Egyszerű alt-azimut állvány
A készlet a következőket tartalmazza:
- Bresser National Geographic 114/900 AZ teleszkóp
- Alt-azimut állvány
- Alumínium háromlábú állvány
- Tartozéktálca
- Szemlencsék: 4 mm, 9 mm, 25 mm
- 1,5x felfelé álló szemlencse
- 3x Barlow-lencse
- Keresőtávcső: optikai, 6x30
- Forgó csillagtérkép
- Zoftver CD
- Használati útmutató és 5 éves garancia
| Márka | Bresser GmbH, Németország |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 4007922201528 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 29x27x95 cm |
| Szállítási súly | 7.97 kg |
| Optikai kialakítás | reflektor |
| Optikai rendszer | Newtoni |
| Elsődleges tükör átmérője (rekesznyílás), mm | 114 |
| Fókusztávolság, mm | 900 |
| Legnagyobb gyakorlati nagyítás, x | 228 |
| Nagyítás foka, x | 36 — 675 |
| Rekesznyílás | f/7.9 |
| Szemlencsék | 25 mm, 4 mm, 9 mm |
| Szemlencsetubus átmérője, hüvelyk | 1,25/2 |
| Barlow-lencse | 3x |
| Keresőtávcső | optikai, 6x30 |
| Teleszkópszabályozás | kézi |
| Állvány | alt-azimut |
| Felhasználói szint | kezdők |
| Megfigyelt objektum | mélyég-objektumok |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S004_B16X175SV CST Belső gumi 16x1,75SVautó szelepes gumibelső B16X175SV 47-305
S006_120SXEA074 OREGON Láncvezető 3/8p-1.3mm Stihl 44 szem 120SXEA074
S003_120643 Szintetikus kesztyű 11/XXL 10 pár 120643
S006_MOG791/R Gyepszellőztető kés AL-KO utángyártott MOG791/R
S004_B24X138SV CST Belső gumi 24x13/8SV autó szelepes gumibelső B24X1 3/8SV 37-540
S005_B11000051 Basi FS 500 Barna forgatós befeszítésgátló B11000051