Az ultrakompakt kialakítású, bevonatolt optikai elemekkel ellátott BresserNational Geographic 50/360 AZ utazóteleszkóp egy kisméretű kézi- vagyhátitáskába csomagolva könnyen magaddal vihető a megfigyelési pontokra. Haviszont inkább otthonról figyelnéd az égboltot, akkor az eszköz egyablakpárkányon vagy az erkélyen is rögzíthető. Ez a teleszkóp a Hold, abolygók, valamint a távoli földi objektumok megfigyeléséhez is alkalmas. Ha azidőjárási körülmények engedik, akkor ennek az eszköznek a segítségével még anemzetközi űrállomást is megpillanthatod. A megfigyelt objektumokról közvetlenképet előállító átlós tükör segítségével földi objektumokat is megfigyelhetsz.Ez a teleszkóp könnyen vezérelhető, és nem igényel speciális ismereteket vagyképességeket.
Jellemzok:
- Megfelelő kezdők és gyermekek számára
- Nagyítás foka 18–60x
- Egyszerű alt-azimut állvány
- Kompakt és könnyű modell
- Diagonális tükör a készlet része
A készlet a következőket tartalmazza:
- Bresser National Geographic 50/360 AZ teleszkóp
- Alt-azimut állvány
- Alumínium háromlábú állvány
- Szemlencsék: 6 mm, 20 mm
- Diagonális tükör
- Használati útmutató
| Márka | Bresser GmbH, Németország |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 4007922003726 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 10x44x21 cm |
| Szállítási súly | 1.08 kg |
| Optikai kialakítás | refraktor |
| Optikai rendszer | akromatikus |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 50 |
| Fókusztávolság, mm | 360 |
| Szemlencsék | 20 mm, 6 mm |
| Szemlencsetubus átmérője, hüvelyk | 0,96 |
| Háromlábú állvány | alumínium |
| Tartozéktálca | yes |
| Teleszkópszabályozás | kézi |
| Állvány | alt-azimut |
| Felhasználói szint | gyerekeknek, kezdők |
| Megfigyelt objektum | a Naprendszer bolygói |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 300 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 342 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 700 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S003_118038 Ksenia volo szerelőkeret fekete 118038
S006_1119-140-0604-WO Kipufogódob Stihl 038 utángyártott 1119-140-0604-WO
S006_22-17156-PB50-0000/3CS Tömítés karburátor úszóházhoz MTD 4P90JH 22-17156-PB50-0000/3CS
S006_506-01-40-04/1 Gázbowden Husqvarna 40 2041 utángyártott 506-01-40-04/1
S032_3427179 JKH Tábla alu öntapadós 60 x 60 mm BEJÁRAT 3427179
S003_120634 Pamutkesztyű háromszálas 10/XL 10 pár 120634
S032_6116184 JKH Lombseprű nyéllel műanyag 51 cm 6116184
S006_799586-1 Tömítés hengerfej Briggs 450E, 500E, 08P502 utángyártott 799586-1
S052_3830076851773 ISKRA fúrókalapács Z1C-32S1 - 3830076851773