A Bresser National Geographic 50/600 teleszkóp altazimut állványon nagyszerű társa lesz a kezdő csillagásznak! Ez a belépő szintű teleszkóp élénk színű és könnyen összeszerelhető. A teleszkóphoz keresőtávcső tartozik, ami segíti a megfigyelni kívánt égitestek megkeresését. A készletben háromféle okulár van: 6 mm, 12,5 mm és 20 mm. Az altazimut állványon az optikai tubus vízszintesen és függőlegesen mozdítható el. A készlethez tartozik egy egyenes képet adó okulár is, ami egyenes (nem fordított és nem tükrözött) képet ad, valamint vele földi megfigyeléseket is lehet végezni.
Jellemzők
- Diagonális tükör a kényelmes észlelésekhez
- Széles nagyítási skála: 30x–150x
- Kényelmes földi és csillagászati megfigyelések
- Könnyű összeépítés
A készlet a következőket tartalmazza:
- Teleszkóp
- 3 db szemlencsék: 4 mm, 6 mm, 12,5 mm
- 1,5х felfelé álló szemlencse
- 5x24 optikai keresőtávcső
- Diagonális tükör 90°
- Holdszűrő
- Alumínium háromlábú állvány
| Márka | Bresser GmbH, Németország |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 4007922001500 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 77x24x12 cm |
| Szállítási súly | 2.66 kg |
| Optikai kialakítás | refraktor |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 50 |
| Fókusztávolság, mm | 600 |
| Nagyítás foka, x | 30 — 150 |
| Szemlencsék | 1,5х felfelé álló szemlencse, 12,5 mm (48х), 20 mm (30х), 4 mm (150х) |
| Szemlencsetubus átmérője, hüvelyk | 1,25 |
| Keresőtávcső | optikai, 5x24 |
| Szűrők a készletben | hold |
| Háromlábú állvány | alumínium |
| Háromlábú állvány magassága, mm | állítható, 700—1000 |
| Felhasználói szint | kezdők |
| Megfigyelt objektum | a Naprendszer bolygói, földi objektumok |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 300 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 342 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 700 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S006_171620033-0003 Karburátor szabályzó rudazat Loncin 1P65FE-2 171620033-0003
S018_MG135 BEURER MG 135 SHIATSU masszírozó párna MG135
S003_101482 SOYAL AR-1500WF síktapadó elektromágneses zár AR1500WF
S032_8920040 JKH Kerékpár fogaskerék MTB 6 indexes 8920040
S003_104498 NOLOGO ANT433 Körsugárzó botantenna 433.92MHz frekvenciára
S003_109617 AD 12V/2000 Kapcsolóüzemű dugasztáp adapter kialakítású
S006_G-150/GB Gázbowden Honda F-400 utángyártott G-150/GB
S052_196-545-000 Agrifab Vontatható szórógép 50 kg - 196-545-000
S031_34674 VELOTECH Villogó szett 2LED fekete 34674
S031_15658 Kerék első 26" DF QR disc fekete 15658