Bresser National Geographic 5x XXL Bug Magnifier is the perfect companion for every adventure! Just unscrew the lid, place the object in the cup and start with the observation. Thanks to the integrated centimeter scale also suitable for measuring your objects.
Features:
- XXL cup magnifier for almost every object
- Centimeter scal for measuring
- Huge opening
| Márka | Bresser GmbH, Németország |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 4007922037202 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 15x15x15 cm |
| Szállítási súly | 0.29 kg |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 70 |
| Átmérő tartomány | 50 mm—90 mm |
| Nagyítás foka, x | 5 |
| Nagyítás foka, x | 5 |
| Váz | műanyag |
| Fogantyú anyaga | műanyag |
| Használat | olvasás/megtekintés |
| Kialakítás | bogártartó üveg |
| Kiegészítő | centiméter alapú mérőskála, eltávolítható sapka |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S035_12737020102 B-4323 B-4021 B-4322 szobai wc-hez vödör + fedő 12737020102
S003_102970 VAPEX VTE200 Univerzális töltő AA, AAA és PP3 méretű NiMH akkumulátorokhoz
S005_BW06130 BURG WACHTER Magno 400E30 biztonsági lakat Magno 400 E 30
S005_Y125B401221 Yale Y125B/40/122/1 Króm lamellás acél lakat Y125B401221