A kompakt és könnyű Bresser National Geographic 76/700 EQ Newton-reflektor 76mm-es rekesznyílással rendelkezik és 28-szorostól 233-szorosig terjedőnagyítási fokot kínál. Ez a modell gyermekek, valamint az asztronómiával mostismerkedő felnőttek számára tökéletes választás lehet. A tubus egy azimutállványnál fejlettebb és hatékonyabb ekvatoriális állványhoz van rögzítve.Ugyanez az állvány található a drágább Bresser-modelleknél is. Ennek ateleszkópnak a csomagjában ráadásul egy háromlábú állvány, három szemlencse,valamint egy Barlow-lencse is található. Így viszonylag kevés pénzértlenyűgöző látványt kaphatsz a Naprendszerről, valamint számos fényes mélyég-objektumról.
Jellemzok:
- Teleszkóp kezdők számára
- Védőbevonat
- Ekvatoriális tartó
A készlet a következőket tartalmazza:
- Bresser National Geographic 76/700 EQ teleszkóp
- Ekvatoriális tartó
- Alumínium háromlábú állvány tartozék tálcával
- Szemlencsék: 4 mm, 12,5 mm, 25 mm
- 1,5x felfelé álló szemlencse
- Optikai keresőtávcső 5x24
- Hold szűrő
- Nehezék
- Fókusz-állító kerék
- Forgó csillagtérkép
- Zoftver CD
- Használati útmutató és 5 éves garancia
| Márka | Bresser GmbH, Németország |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 4007922201368 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 38x23x73 cm |
| Szállítási súly | 9.7 kg |
| Optikai kialakítás | reflektor |
| Optikai rendszer | Newtoni |
| Elsődleges tükör átmérője (rekesznyílás), mm | 76 |
| Fókusztávolság, mm | 700 |
| Legnagyobb gyakorlati nagyítás, x | 152 |
| Nagyítás foka, x | 28 — 233 |
| Rekesznyílás | f/9.2 |
| Szemlencsék | 1,25 mm, 25 mm, 9 mm |
| Szemlencsetubus átmérője, hüvelyk | 1,25 |
| Barlow-lencse | 3x |
| Keresőtávcső | optikai, 5x24 |
| Teleszkópszabályozás | kézi |
| Állvány | ekvatoriális |
| Felhasználói szint | kezdők |
| Megfigyelt objektum | mélyég-objektumok |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 500 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 500 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 900 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S006_1E32FL-S.1-1 Levegőszűrő fedél Kasei SLP600S 1E32FL-S.1-1
S006_S-1190-052 Láncélezőkorong Tecomec 105x22.2x4.7mm Midi S-1190-052
S004_K275X195C1820 CST C1820 DK27 MTB külső gumiabroncs K275X195C1820
S006_S-572525/CB Dugattyú komplett Stihl 026 44mm ms260 S-572525/CB
S003_101816 Golmar Platea 2 Fekete-fehér beltériegység
S006_US-141-168/5CS Tömítés forgattyúsház Briggs Quantum 5db/csomag utángyártott US-141-168/5CS
S006_100076153 Tömítés forgattyúsház Zongshen GB420 100076153
S006_168F.5.1 Indító komplett Kasei QGZ50-15-20 168F.5.1
S006_US-290-391 Bowden fék Murray 2s véggel utángyártott US-290-391
S006_170430147-320/2CS Tömítés karburátorhoz Loncin 1P61FC hővédő tömítéshez 2db/csomag 170430147-320/2CS