The National Geographic wall clock with its brushed aluminium frame and the discreet black and grey world map fits perfectly in every living room. Thanks to the silent clockwork it can also be placed in your bedroom, without you waking up at night because of an annoying tick tock.
Features:
- Wall clock with manual time adjustment
- Brushed aluminium frame
- Concise dial face with hour and minute hand
- Silent clockwork
- Required battery: 1 AA battery
The kit includes:
- Wall clock
- Manual
| Márka | Bresser GmbH, Németország |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 4007922038759 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 33x33x6 cm |
| Szállítási súly | 1.02 kg |
| Felhasználás helye | beltéri |
| Típus | óra |
| Beépített funkciók | óra |
| Kialakítás | falra szerelt, mechanikus, vezeték nélküli |
| === Elválasztójel === | Óra (idő/dátum/naptár) |
| Óra | yes |
| Időformátum | 12 órás |
| === Elválasztójel === | Általános műszaki jellemzők |
| Képernyő típusa | óra számlapja |
| Képernyők száma | 1 |
| Képernyők száma | 1 |
| Tápellátás | 1 db AA elem, 1,5 V (a készlet nem tartalmazza) |
| Váz | alumínium |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 300 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 342 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 700 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S006_24AP065E Lánc 1/4-1.1mm Oregon 24AP 65 szem 24AP065E
S006_MOG995/R Fűnyíró kés Toro 618mm utángyártott MOG995/R
S052_14890-20 Gardena PowerJet 18V P4A Lombfújó akkumulátorral 14890-20
S006_73EXL-100R OREGON láncfűrész lánc tekercs 3/8-1.5mm 100ft 73EXL-100R
S006_MOG1716/R Fűnyíró kés Flymo 30 cm utángyártott MOG1716/R
S006_91PX052E OREGON Lánc 3/8p-1.3mm 91PX 52 szem 91PX052E
S004_TH100209 THULE Gyerekülés hátsó TH Ride Lite2 s.szürke RideAlong Lite 2 TH100209