A Bresser Pirsch 10x34 prémium kategóriájú kétszemes távcső számos alkalmazásiterületen tökéletes megoldást kínálhat, ideértve például a hegyikirándulásokat, a madármegfigyeléseket, a sporteseményeket vagy ahajókirándulásokat. Ezt a kompakt és könnyű műszert szinte bárhova könnyenmagaddal viheted.
A teljesen és több rétegben bevonatolt, valamint fázisbevonattal is ellátott,minőségi BAK-4 típusú üvegből készült optikai elemek élethű színvilágú,világos, kontrasztos és éles képeket állítanak elő. Az ebben a termékcsaládbantalálható kétszemes távcsövek tekerhető szemkagylókkal rendelkeznek, hogyezeket az eszközöket a szemüveget viselő személyek is kényelmesenhasználhassák. A szemkagylók pozíciója mindössze kép lépésben, könnyenállítható. A gumírozott ház segít biztonságosabban és könnyebben kézbentartani az eszközt, míg a nitrogéntöltés megakadályozza az optikai elemekpárosodását, valamint vízállóvá teszi a kétszemes távcsövet. Az objektívek ésa szemlencsék külön-külön sapkákkal rendelkeznek. A Bresser Pirsch 10x34kétszemes távcső csomagjában egy nagyon kényelmes nyakpánt, valamint egynagyon kényelmes hordtáska is található.
Jellemzok:
- Kompakt és könnyű modell
- Vízálló váz
- Teljesen és több rétegben vagy részben bevonatolt optikai elemek
- A nitrogénnel töltött burkolat megakadályozza az optikai elemek párásodását
- Világos és éles képek természetes színekben
- Gumírozott burkolat
- Ideális szemüveget viselőknek (+/- 4 dioptria)
A készlet a következőket tartalmazza:
- Nejlontáska vállszíjjal, övbújtatóval és tároló rekeszekkel
- Széles, párnázott hordszíj
- Külön levehető porvédő sapka objektívhez és szemlencséhez
| Márka | Bresser GmbH, Németország |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 4007922040783 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 18x18x7 cm |
| Szállítási súly | 0.79 kg |
| Prizmatípus | fáziskorrekciós tetőél |
| Nagyítás foka, x | 10 |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 34 |
| Optikai elemek anyaga | BaK-4 |
| Lencse bevonata | ultimate Reflection bevonat, zöld |
| Szemtávolság, mm | 16.06 |
| Szürkületi érték | 18.43 |
| Relatív fényesség | 11.56 |
| Látómező, ° | 6.11 |
| Látómező, m/1000 m | 107 |
| Közelfókusz, m | 4 |
| Szemlencse dioptriabeállítás, dioptria | ±4 |
| Pupillatávolság (PD), mm | 56 — 76 |
| Fókuszálás | központi |
| Szemkagylók | tekerhető |
| Váz | fém, gumírozott, műanyag |
| Váz töltőanyaga | nemesgáz |
| Vízálló | yes |
| Nedvességállóság | yes |
| A nedvesség/víz elleni védelem mértéke | merülési mélység legfeljebb 1 m |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | -20 — 50 |
| Állvánnyal is használható | standard 1/4"-es menet |
| Méret | kompakt |
| Használat | utazáshoz |
| Tok a készletben | yes |
| Háromlábú állványra történő felszerelés | yes |
| Tok/doboz/táska a készletben | tok |
| Szemüveggel használható | yes |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S006_S-51809000 Lábszárvédő Tecomec utángyártott S-51809000