A kompakt és könnyű Bresser Pirsch 8x42 kétszemes távcső széles rendeltetésikörben alkalmazható. Nemcsak a sportrajongók, a madárfigyelők és a természetszerelmesei, hanem a hajózást, valamint más, hasonló tevékenységeket kedvelőszemélyek számára is remek választás lehet.
Ez a kétszemes távcső BaK-4 optikai üvegből készült, teljesen és több rétegbenbevonatolt optikai elemekkel rendelkezik. A legújabb fázisbevonat segít szintebármilyen megfigyelt objektumról élethűbb színvilágú és kontrasztos képeketelőállítani. A nitrogénnel töltött ház vízálló és nem párásodik. Agumibevonatú háznak köszönhetően az eszköz stabilan tartható kézben. A BresserPirsch 8x42 kétszemes távcsövet a mindössze két lépésben könnyen állítható,tekerhető szemkagylóknak köszönhetően a szemüveget viselő személyek iskényelmesen használhatják. A lencsevédő sapkák külön-külön eltávolíthatók.Ennek a modellnek a csomagjában széles hordozópánt, valamint lencsetisztítókendő is található.
| Márka | Bresser GmbH, Németország |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 4007922039794 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 19x18x7 cm |
| Szállítási súly | 1.02 kg |
| Prizmatípus | fáziskorrekciós tetőél |
| Nagyítás foka, x | 8 |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 42 |
| Optikai elemek anyaga | BaK-4 |
| Lencse bevonata | ultimate Reflection bevonat, zöld |
| Szemtávolság, mm | 17.11 |
| Szürkületi érték | 18.33 |
| Relatív fényesség | 27.56 |
| Látómező, ° | 7.14 |
| Látómező, m/1000 m | 125 |
| Közelfókusz, m | 2 |
| Szemlencse dioptriabeállítás, dioptria | ±4 |
| Pupillatávolság (PD), mm | 57 — 76 |
| Fókuszálás | központi |
| Szemkagylók | tekerhető |
| Váz | fém, gumírozott, műanyag |
| Váz töltőanyaga | nemesgáz |
| Vízálló | yes |
| Nedvességállóság | yes |
| A nedvesség/víz elleni védelem mértéke | merülési mélység legfeljebb 1 m |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | -20 — 50 |
| Állvánnyal is használható | standard 1/4"-es menet |
| Méret | klasszikus |
| Használat | katonai/terepre való, vadászat és halászat, Madármegfigyelés |
| Tok a készletben | yes |
| Háromlábú állványra történő felszerelés | yes |
| Tok/doboz/táska a készletben | tok |
| Szemüveggel használható | yes |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S006_30400-Z440210-00A0 Gyújtótekercs RATO RV210 30400-Z440210-00A0
S101_74097 Levenhuk LabZZ MC4 egyszemes távcső 74097
S003_101834 Golmar 2110/AL Audios kültériegység modul
S003_107430 Global Fire VALKYRIECSR Equipment hagyományos hangjelző
S006_180660077-0001 Tömítés kipufogó Loncin 1P65FE-3 180660077-0001
S006_EBV260-3E.1.2.2 Tömítés kipufogó Kasei EBV260-3E EBV260-3E.1.2.2
S003_112029 ELMES ELECTRONIC RP501RH Rádió adó 112029
S006_515068 Védőszemüveg Oregon átlátszó 515068