A kis méretű Bresser Pluto 114/500 reflektor teleszkóp tökéletes választás azutazók számára; könnyen elviheti bárhová amerre jár. A kezdő csillagászok,valamint a tapasztalt felfedezők is dolgozhatnak ezzel az optikai eszközzel.Kis mérete ellenére a Bresser Pluto 114/500 minőségi optikai elemekkelrendelkezik és kiváló minőségű képet nyújt. Ráadásul ez a teleszkóp széleslátómezőt biztosító nagy méretű tükörrel rendelkezik.
Ezzel a teleszkóppal látni fogja még a holdfelszín kisebb repedéseit és akrátereit is és megnézheti hogy a marsi nyár hogyan fordul át marsi őszbe.Megfigyelheti az összes bolygót, a Neptunuszt is beleértve, a fényesüstökösöket, a halványabb csillagokat, valamint a távoli ragyogócsillagködöket, csillaghalmazokat és galaxisokat.
A keresőtávcső segítséget nyújt Önnek, hogy gyorsan és pontosan megtalálja amegfigyelendő objektumot. A praktikus ekvatoriális állvány hasznos segítségetjelent az égitestek könnyű követéséhez.
Jellemzők:
- Reflektor teleszkóp
- 114 mm-es rekesznyílás
- Fókuszarány f/4,4
- Bevonatolt optikai elemek
- 12,4-es határmagnitúdó
- Nagyítás: akár 375x a mellékelt szemlencsékkel
- 5 év garancia
A készlet tartalma:
- Optikai tubus
- Ekvatoriális állvány
- Alumínium állvány tartozéktálcával
- LED vöröspontos keresőtávcső
- Szemlencsék: 20 mm, 4 mm
- 3x Barlow-lencse
- Okostelefon adapter
- Használati útmutató és garancia
| Márka | Bresser GmbH, Németország |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 4007922145136 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 24x87x44 cm |
| Szállítási súly | 12 kg |
| Optikai kialakítás | reflektor |
| Optikai rendszer | Newtoni |
| Elsődleges tükör átmérője (rekesznyílás), mm | 114 |
| Fókusztávolság, mm | 500 |
| Legkisebb gyakorlati nagyítás, x | 12.4 |
| Nagyítás foka, x | 25 — 375 |
| Rekesznyílás | f/4.4 |
| Fókuszálás | a szemlencse mozgatásával |
| Szemlencsék | 20 mm, 4 mm |
| Szemlencsetubus átmérője, hüvelyk | 1,25 |
| Barlow-lencse | 3x |
| Keresőtávcső | vöröspontos |
| Háromlábú állvány | alumínium |
| Tartozéktálca | yes |
| Teleszkópszabályozás | kézi |
| Állvány | ekvatoriális |
| Felhasználói szint | kezdők |
| Megfigyelt objektum | mélyég-objektumok |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S032_3121564 LIFETIME összecsukható szék 3121564
S040_12.0.5898.06 3D Tollbetét 5m narancssárga
S003_117923 TESLA - MKT lakáskészülék 117923
S003_116074 HIKVISION DS-1258ZJ Beltéri fali konzol 116074
S035_930023 QMED Standard Plus memóriahabos párna
S052_IS14932 ISKRA AKKUMULÁTOROS SÖVÉNYVÁGÓ IX-HT36 - IS14932
S006_1E48F-EP.2 Indító komplett Kasei 3GC630 1E48F-EP.2
S031_15540 BIKETRADE Futóbicikli kerék 12"-os 15540
S004_K700X28CC1719 CST C1719 Caldera külső gumiabroncs K700X28CC1719
S004_K8X1/2X2C9361 CST Külső 8x1/2x2 C9361 roller CST K8X1/2X2C9361