A Bresser Researcher ICD LED 20x-80x mikroszkóp egy univerzális műszer, hiszennemcsak sztereomikroszkópként, hanem biológiai mikroszkópként is jószolgálatot tehet. A készülék felső, illetve alsó LED-világítótesttel isrendelkezik, amelyek egymástól függetlenül vagy akár egyidejűleg isüzemeltethetők. A fényerőszint állítható. A binokuláris fejrész amegfigyelések kényelmesebbé tétele érdekében 360°-ban forgatható. Amikroszkóphoz két pár (egy 10-szeres, valamint egy 20-szoros nagyítási fokú)széles látószögű szemlencse tartozik. A dioptriaállító szerkezetnekköszönhetően a felhasználók az egyéni igényeiknek megfelelően állíthatják be aműszert. A mikroszkóp alap esetben elektromos hálózatról használható, de igényszerint akár teljesen önállóan is működik.
A készlet a következőket tartalmazza:
- Bresser Researcher ICD LED 20–80x mikroszkóp
- WF10x és WF20x szemlencsék
- Újratölthető elemek
- Táska tároláshoz és szállításhoz
- Csavarkulcs a tapadás szabályzására
- Gumi szemkagylók
- Hálózati adapter
- Használati útmutató és 5 éves garancia
| Márka | Bresser GmbH, Németország |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 4007922150215 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 36x29x18 cm |
| Szállítási súly | 2.81 kg |
| Típus | sztereó/műszeres |
| Mikroszkóp fejrész típusa | binokuláris |
| Fejrész | 360°-ban forgatható |
| Nagyítás foka, x | 20 — 80 |
| Nagyítási tartomány | akár 200-szoros |
| Szemlencsék | WF10x, WF20x |
| Objektívek | 2x, 4x |
| Munkatávolság, mm | 68 |
| Pupillatávolság (PD), mm | 55 — 75 |
| Tárgyasztal | csíptetőkkel, rögzített |
| Szemlencse dioptriabeállítás, dioptria | ±5 |
| Megvilágítás | LED |
| Fényerősség-szabályozás | yes |
| Tápellátás | 220—240 V |
| Áramellátás: elemekkel/beépített akkumulátorral | igen |
| Használat | alkalmazott kutatás |
| Fényforrás elhelyezkedése | két helyen |
| Vizsgálati módszer | világos látótér |
| Tok/doboz/táska a készletben | porvédő |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S018_4056461635370 BEURER Felkari mandzsetta normál M méret BM35 23-33cm
S006_12-PC2430 Dugattyú komplett Stihl 024 42mm utángyártott 12-PC2430
S003_106102 EVKT ház süllyesztett, 3 oszlopos H 106102
S003_107683 SATEL SP500 O Kültéri piezzo hang-és fényjelző sárga
S004_B28X175SV48 CST belső gumi B28x175SV48 autó szelepes gumibelső
S004_38460867002 RITCHEY Markolat RI SuperLogic 128 mm Nano Foam PRD21059
S100_639284 G21 Industrial Block virágcserép 43x43 x43cm 639284
S018_MG135 BEURER MG 135 SHIATSU masszírozó párna MG135