A Bresser Solarix 114/500 teleszkóp egy „minden egyben” belépő szintű Newton-féle távcső híres német márkájú altazimut állványon. A távcső teljesenösszeszerelt állapotban érkezik, pillanatokon belül megkezdhetők vele amegfigyelések. Fő jellemzői a minőségi optika, a széles körű alkalmazhatóságés a könnyű felállítás.
A Bresser Solarix 114/500 különleges jellemzője, hogy a csomagjában napszűrővan. A CE-tanúsított napszűrő teljesen biztonságosan teszi lehetővé a napmegfigyeléseket, mivel csak biztonságos mennyiségű infravörös, ultraibolya éslátható fényt eged át, ami által a szem védett a napsugárzástól. A BresserSolarix 114/500 teleszkóp használható bolygó, nap és földi megfigyelésekre.Figyelje meg a Naprendszer bolygóit, a csillaghalmazokat és még sok égitestet.
Szeretni fog ezzel a teleszkóppal dolgozni: az optimális 114 mm-esrekesznyílással és minőségi optikával tiszta, részletgazdag képet ad. Acsomagban található egy okostelefon-adapter. Rögzítse a látott széplátványokat, gyakorolja az asztrofotózást és ossza meg a képeket a rokonokkalés barátokkal. A jó minőség, az egyszerű kezelhetőség és az elérhető árakkombinációja révén a Bresser Solarix 114/500 teleszkópok csodálatos választástjelentenek a kezdő és műkedvelő csillagászok számára.
Jellemzők
- Nagyítás: 20x–111x
- Tökéletes égi, nap és földi megfigyelésekhez
- CE tanúsított napszűrő a Nap biztonságos megfigyelése érdekében
- Bőséges tartozékkészlet azonnal kezdhető megfigyelésekhez
- Okostelefon-adapter asztrofotózáshoz
- Könnyen használható altazimut állvány és háromlábú állvány
- A teleszkóp teljesen összeszerelt állapotú – azonnal használhat megfigyelésre
A készlet a következőket tartalmazza:
- Optikai tubus szerelvény (OTA)
- Alt-azimut állvány
- Alumínium háromlábú állvány feszítőrúddal és okulártartókkal
- Szemlencsék: K-9 mm (1,25"), K-25 mm (1,25")
- 2x Barlow-lencse
- Okostelefon-adapter
- Csillagászati szoftver és letölthető holdtérkép
- Felhasználói kézikönyv
| Márka | Bresser GmbH, Németország |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 4007922054353 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 28x113x28 cm |
| Szállítási súly | 6.5 kg |
| Optikai kialakítás | reflektor |
| Optikai rendszer | Newtoni |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 114 |
| Fókusztávolság, mm | 500 |
| Legnagyobb gyakorlati nagyítás, x | 230 |
| Nagyítás foka, x | 20 — 111 |
| Felbontási küszöbérték, ívmásodperc | 1.21 |
| Szemlencsék | K25 mm (1,25), K9 mm (1,25) |
| Szemlencsetubus átmérője, hüvelyk | 1,25 |
| Keresőtávcső | vöröspontos, LED |
| Háromlábú állvány | alumínium |
| Állvány | alt-azimut |
| Tápellátás | CR2032 típusú elem (3 V) – 1 db (a készlet tartalmazza) |
| Felhasználói szint | kezdők |
| Megfigyelt objektum | a Nap, a Naprendszer bolygói, földi objektumok, mélyég-objektumok |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S006_SLP500.1-1 Tömítés kipufogó Kasei SLP500 SLP500.1-1
S006_FA30/2CS Rezgéscsillapító rugó Husqvarna 40 alsó,, 2db/csomag utángyártott FA30/2CS
S003_107905 ELDES ESIM251 GSM átjelző és távvezérlő ESIM 251
S006_698781-1 Tömítés karburátor úszóházhoz Briggs utángyártott 698781-1
S006_HB33.2.2 Üzemanyagtank sapka Kasei CG520-HB HB33.2.2
S004_46450817018 RITCHEY Külső RI Z-Max Evolution WCS 27,5x2,25 tubeless ready 46450817018
S006_US-18181 Karburátor javítókészlet Zama C1 GND-1, McCulloch US-18181
S003_121455 SARS-CoV-2 antigén gyorsteszt készlet 25 db 121455