| Márka | Bresser GmbH, Németország |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 4007922052298 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 22x15x10 cm |
| Szállítási súly | 0.8 kg |
| Felhasználás helye | beltéri, kültéri |
| Típus | időjárás-állomás |
| Beépített funkciók | higrométer, hőmérő, légnyomásmérő, naptár, ébresztőóra, óra |
| Kialakítás | asztallapi, digitális, falra szerelt, vezeték nélküli |
| Használat | otthoni használatra |
| === Elválasztójel === | Levegőelemző |
| Mértékegységek | inHg, mbar/hPa, mmHg |
| === Elválasztójel === | Higrométer (levegő páratartalma) |
| Mértékegységek | % (RH) |
| Mérési tartomány | 1% és 99% között |
| === Elválasztójel === | Hőmérő (hőmérséklet) |
| Mértékegységek | °C, °F |
| Mérési tartomány beltéren | -40...+70 °C |
| Mérési tartomány beltéren | -40 — 70 |
| Mérési tartomány kültéren | -40...+60 °C |
| Mérési tartomány kültéren | -40 — 60 |
| === Elválasztójel === | Óra (idő/dátum/naptár) |
| Óra | yes |
| Időformátum | 12 órás, 24 órás |
| Naptár | yes |
| Ébresztőóra | yes |
| Automatikus szinkronizáció | DCF (CET) |
| Rendeltetés | megjeleníti az aktuális dátumot, a hét napját és a holdfázisokat, szundi funkció az ébresztéshez |
| === Elválasztójel === | Általános műszaki jellemzők |
| Képernyő típusa | színes |
| Képernyők száma | 1 |
| Képernyők száma | 1 |
| Rádiójelek frekvenciája, MHz | 433 |
| Rádiójelek hatósugara, m | 30 |
| Tápellátás | időjárás-állomás: 5 V váltakozóáramú adapter, 500 mA (a készlet tartalmazza) vagy AAA elemek – 3 db (a készlet nem tartalmazza), kültéri érzékelő: AA elem, 1,5 V – 2 db (a készlet nem tartalmazza) |
| Váz | műanyag |
| Vázszín | fekete |
| Működési hőmérséklet-tartomány (beltéren), °C | 0 — 50 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (külső érzékelő) | -20 — 60 |
| Csatlakoztatott kültéri érzékelők száma | akár 8 db (1 db mellékelve) |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | LED, fényerő-szabályozással |
| Kényelmi szint értékelése összességében | yes |
| Elérhető meteorológiai trend | yes |
| Meteorológiai trend | 12—24 órás időszak |
| Vezeték nélküli érzékelő | yes |