A Bresser Stellar 60/800 AZ teleszkóp jó ár-érték arányt képvisel. A nagyfókusztávolságnak köszönhetően tökéletes a Hold és a bolygók megfigyeléséhez.A csomagban található LED vöröspontos keresőnek köszönhetően a fényeségitestek közötti navigálás egyszerűbb, mint valaha!
A Bresser Stellar 60/800 AZ teleszkóp Alt-azimuth állványon biztosítja, hogy acsillagászat területén tett első lépések zökkenőmentesek legyenek. A teleszkópkitűnő égitestek, például a Hold és a közeli bolygók megfigyeléséhezNaprendszerünkben. A készlet sok tartozékot és egy csillagászati szoftverttartalmaz, ami segít, hogy a kezdők gyorsan megtehessék az első lépéseket, éssikereket érjenek el.
Jellemzők:
- Kezdő teleszkóp a Hold és a bolygók megfigyeléséhez
- Optikai rendszer: akromatikus refraktor
- Alt-azimut állvány
- Okostelefon-adapter a csomagban képek készítéséhez
- Alumínium objektív henger, állvány és fogaskerekes fókuszállító
- Gazdag kezdő készlet rengeteg tartozékot tartalmazó készlettel
- Csillagászati szoftver a csomagban
A készlet a következőket tartalmazza:
- Refractor Teleszkóp
- Alt-azimut állvány
- Háromlábú állvány
- LED keresőtávcső
- 3x Barlow-lencse
- Szemlencsék (31,7 mm): 4 mm, 20 mm
- Diagonális tükör
- Okostelefonos kamera-adapter
| Márka | Bresser GmbH, Németország |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 4007922010304 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 15x25x90 cm |
| Szállítási súly | 3.8 kg |
| Optikai kialakítás | refraktor |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 60 |
| Fókusztávolság, mm | 800 |
| Legkisebb gyakorlati nagyítás, x | 40 |
| Legnagyobb gyakorlati nagyítás, x | 600 |
| Nagyítás foka, x | 120 |
| Szemlencsék | 20 mm, 4 mm |
| Barlow-lencse | 3x |
| Keresőtávcső | vöröspontos |
| Háromlábú állvány magassága, mm | 60—120 |
| Állvány | alt-azimut |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 300 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 342 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 700 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S004_BRSSPD BRYTON Computeralk Bryton Smart Speed Smart sebesség mérő BRSSPD
S006_YD-45-E.12-2 Levegőszűrő fedél Kasei YD-45-E YD-45-E.12-2
S003_122450 SOYAL AR-1207A-36-A-5065 Elektromos rátétzár automata ajtókhoz 122450