A 90 mm-es Bresser Maksutov 90/1250 EQ3 teleszkóp hasonlóan a nagyobb, 100 mm-es modellhez, 1250 mm-es fókusztávolsággal rendelkezik, ezért tökéletes a Holdés a bolygók megfigyeléséhez. A teleszkóp burkolata kompakt, így akár abalkonról is könnyen végezhet megfigyeléseket.
A Bresser Maksutov 90/1250 EQ3 teleszkóp ekvatoriális állványra van szerelve(parallaktikus állványként is ismert). Kiegyenlíti a föld forgását, éslehetővé teszi a megfigyelt égitestek pontos követését.
Jellemzők:
- Makszutov-Cassegrain tervezésű
- Max. 48-szörös nagyítóerő az alapkészletben
- Ekvatoriális EQ-3 állvány a pontos követéshez.
- Nagy fókusztávolság
- Kompakt kialakítás
A készlet a következőket tartalmazza:
- Teleszkóp
- Ekvatoriális tartó
- Háromlábú állvány
- LED keresőtávcső
- Szemlencsék: PL26
- Okostelefonos Kamera-adapter
| Márka | Bresser GmbH, Németország |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 4007922028255 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 20x75x30 cm |
| Szállítási súly | 8.5 kg |
| Optikai kialakítás | reflektor |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 90 |
| Fókusztávolság, mm | 1250 |
| Legnagyobb gyakorlati nagyítás, x | 180 |
| Nagyítás foka, x | 48 |
| Szemlencsék | SUPER Plössl 26 mm |
| Szemlencsetubus átmérője, hüvelyk | 1,25 |
| Keresőtávcső | vöröspontos |
| Állvány | ekvatoriális |
| Optikai tubus súlya, kg | 1.9 |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S006_13010-Z100120-00A0 Hajtókar RATO R390 13010-Z100120-00A0
S003_105379 OUDE X5056AW Hidraulikus ajtóbehúzó