The Bresser TemeoTrend JC LCD Weather Clock has the worldwide first "ultrawide angle" (UWA) display. The large presentation and the broad viewing angleprovide for an easy reading of the shown information from almost any positionin the room.
Always track indoor and outdoor temperature and humidity and get the weatherforecast for the coming 12 to 24 hours.
ATTENTION
The time set by the time signal is the Central European Time! To use thisclock, e.g. in countries like the UK, Ireland, or Portugal, select the manualsetting mode.
Features:
- Ultra Wide Angle (UWA) Display: large and easy to read
- Radio controlled clock (self-setting clock - adjusts for daylight savings time)
- Alarm
- Indoor & outdoor temperature
- Indoor & outdoor humidity
- 12-24 hours weather forecast
- Max. and min. temperature memory
- Wall or desk mounted
- Supports up to 3 remote sensors
The kit includes:
- Weather clock
- Outdoor sensor
- User manual
| Márka | Bresser GmbH, Németország |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 4007922032146 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 33x27x4 cm |
| Szállítási súly | 1.06 kg |
| Felhasználás helye | beltéri, kültéri |
| Típus | időjárás-állomás, óra |
| Beépített funkciók | higrométer, hőmérő, ébresztőóra, óra |
| Kialakítás | asztallapi, digitális, falra szerelt, vezeték nélküli |
| Használat | otthoni használatra |
| === Elválasztójel === | Higrométer (levegő páratartalma) |
| Mértékegységek | % (RH) |
| === Elválasztójel === | Hőmérő (hőmérséklet) |
| Mértékegységek | °C, °F |
| === Elválasztójel === | Óra (idő/dátum/naptár) |
| Óra | yes |
| Időformátum | 12 órás, 24 órás |
| Ébresztőóra | yes |
| Automatikus szinkronizáció | DCF (CET) |
| Rendeltetés | szundi funkció az ébresztéshez |
| === Elválasztójel === | Általános műszaki jellemzők |
| Képernyő típusa | egyszínű |
| Képernyők száma | 1 |
| Képernyők száma | 1 |
| Rádiójelek frekvenciája, MHz | 433 |
| Tápellátás | 6 db AA elem, 1,5 V (a készlet nem tartalmazza) |
| Váz | műanyag |
| Vázszín | fekete |
| Működési hőmérséklet-tartomány (beltéren), °C | 0 — 50 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (külső érzékelő) | -20 — 60 |
| Csatlakoztatott kültéri érzékelők száma | akár 3 db (1 db mellékelve) |
| Világítással | yes |
| Elérhető meteorológiai trend | yes |
| Meteorológiai trend | 12—24 órás időszak |
| Vezeték nélküli érzékelő | yes |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 300 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 342 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 700 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |