Plain, yet stylish with all the important data such as weather trend, time,indoor and outdoor temperature at a glance. The control buttons are located onthe back, visually hidden.
Features:
- Automatic time display via RC signal
- Alarm with snooze function
- Indoor and outdoor temperature (°C/°F)
- Min./max. value memory
- Weather trend display (12 hour forecast)
The kit includes:
- Weather station
- Outdoor sensor
- User manual
| Márka | Bresser GmbH, Németország |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 4007922008431 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 15x10x7 cm |
| Szállítási súly | 0.33 kg |
| Felhasználás helye | beltéri, kültéri |
| Típus | időjárás-állomás |
| Beépített funkciók | hőmérő, ébresztőóra, óra |
| Kialakítás | asztallapi, digitális, vezeték nélküli |
| Használat | otthoni használatra |
| === Elválasztójel === | Hőmérő (hőmérséklet) |
| Mértékegységek | °C, °F |
| === Elválasztójel === | Óra (idő/dátum/naptár) |
| Óra | yes |
| Időformátum | 12 órás, 24 órás |
| Ébresztőóra | yes |
| Automatikus szinkronizáció | DCF (CET) |
| Rendeltetés | szundi funkció az ébresztéshez |
| === Elválasztójel === | Általános műszaki jellemzők |
| Képernyő típusa | egyszínű |
| Képernyők száma | 1 |
| Képernyők száma | 1 |
| Rádiójelek frekvenciája, MHz | 433 |
| Tápellátás | 4 db AA elem, 1,5 V (a készlet nem tartalmazza) |
| Váz | műanyag |
| Vázszín | fekete |
| Működési hőmérséklet-tartomány (beltéren), °C | 0 — 50 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (külső érzékelő) | -20 — 60 |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | LED, sárga |
| Elérhető meteorológiai trend | yes |
| Meteorológiai trend | a következő 12 órára |
| Vezeték nélküli érzékelő | yes |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S003_112987 UPS 6V 3,3Ah Zselés savas ólom akkumulátor
S040_06.3.3458.00 Bioptron MedAll fényterápiás lámpa
S003_114376 S. AM Proximity kártyatok No.5 fekete 114376
S004_40030817020 RITCHEY Nyereg RI Comp CABRILLO fekete 40030817020
S040_11.0.5672.01 Lepedő ágyvédő gumipántos 90x200cm
S032_3286371 JKH zárbetét 30/30mm 6 kulcs nikkel 3286371
S003_101865 Golmar EL500/R5 Mikroprocesszoros nyomógombterminál fogadó modul
S052_YT-21840 YATO Csőhajlító kézi (6,8,10 mm) - YT-21840