The Bresser Meteo Temp weather station convinces with a clearly arrangeddisplay, on which you can always read the current time and date because of theDCF radio signal. Furthermore, the weather station offers information aboutthe temperature inside and outside. The outdoor values are supplied by theoutdoor sensor that is included in the kit. A graphical weather trend displayshows you the weather trend for the coming hours. The rectilinear designadapts to any interior decoration and does not require visible switches.
Features:
- Radio weather station with weather trend display
- Time and date via DCF radio signal (12/24-hour format selectable)
- Temperature (°C) for inside and outside
- Graphical weather trend display
- Large and clearly arranged display
- 433MHz radio frequency; distance up to 30 meters
- 1 thermometer outdoor sensor can be connected (1 included)
- Fold-out stand and wall bracket
- Required batteries: 2xAAA (weather station) + 2xAAA (sensor)
The kit includes:
- Meteorological station
- Outdoor sensor
- User manual
| Márka | Bresser GmbH, Németország |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 4007922055398 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 18x16x4 cm |
| Szállítási súly | 0.31 kg |
| Felhasználás helye | beltéri, kültéri |
| Típus | időjárás-állomás |
| Beépített funkciók | hőmérő, naptár, óra |
| Kialakítás | asztallapi, digitális, vezeték nélküli |
| Használat | otthoni használatra |
| === Elválasztójel === | Hőmérő (hőmérséklet) |
| Mértékegységek | °C, °F |
| Mérési tartomány beltéren | -10...+50 °C |
| Mérési tartomány beltéren | -10 — 50 |
| Mérési tartomány kültéren | -10...+50 °C |
| Mérési tartomány kültéren | -10 — 50 |
| === Elválasztójel === | Óra (idő/dátum/naptár) |
| Óra | yes |
| Időformátum | 12 órás, 24 órás |
| Naptár | yes |
| Automatikus szinkronizáció | DCF (CET) |
| Rendeltetés | aktuális dátum és a hét napjának megjelenítése |
| === Elválasztójel === | Általános műszaki jellemzők |
| Képernyő típusa | egyszínű |
| Képernyők száma | 1 |
| Képernyők száma | 1 |
| Rádiójelek frekvenciája, MHz | 433 |
| Rádiójelek hatósugara, m | 30 |
| Tápellátás | AAA elemek, 1,5 V (a készlet nem tartalmazza): időjárás-állomás – 2 db, kültéri érzékelő – 2 db |
| Váz | műanyag |
| Vázszín | fekete |
| Működési hőmérséklet-tartomány (beltéren), °C | -5 — 50 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (külső érzékelő) | -40 — 70 |
| Elérhető meteorológiai trend | yes |
| Meteorológiai trend | a következő 12 órára |
| Vezeték nélküli érzékelő | yes |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S003_116971 SOYAL AR-485REP-V2 Jelerősítő 116971
S003_112543 24-es patch panel aljzattal CAT.6 6246
S005_B65000011 Basi TK 50 ajtólánc B65000011
S003_114257 SUNWOR S-500-24 kapcsolóüzemű tápegység 114257
S003_100537 DELTA Piezzo sziréna fehér
S018_BM 26 BEURER BM26 vérnyomásmérő
S003_114543 SUNWOR SCPS-1205-6 CCTV tápegység 114543
S003_114051 Mean Well DRC-60A tápegység és akkumulátortöltő 114051
S052_2849-20 GARDENA profi system öntözőrúd 2849-20