Ha a Naprendszerben található objektumok részletes tanulmányozásához ideális műszert keresel, akkor a Bresser Venus 76/700 teleszkóp jó választás lehet számodra. Ez az eszköz a Hold megfigyeléséhez is kiváló társ lehet. Ez a Newton-reflektor minimális kromatikus aberráció mellett minőségi látványt nyújt. Az eszköz még egy gyermek által is könnyen vezérelhető, egyszerű alt-azimut állványhoz van rögzítve. Az állvány és az optikai tubus egy könnyű és állítható, alumíniumból készült háromlábú állványon nyugszik, amelyen ráadásul még egy tartozéktartó tálca is található. A csomag két szemlencsét, valamint egy Barlow-lencsét is tartalmaz. Ezeknek a tartozékoknak köszönhetően 35-szöröstől akár 525-szörösig terjedő nagyítási fok is elérhető. A csomagban mellékelt okostelefon-adapter segítségével pedig elkészítheted első asztrofotóidat.
Jellemzok:
- Klasszikus Newtoni teleszkóp
- Kezdők számára megfelelő
- Ideális választás a Hold és bolygók megfigyelésére
- Bőséges tartozékkészlet
- Akár 525x nagyítás
- Egyszerű alt-azimut állvány
- Okostelefon-adapter
A készlet a következőket tartalmazza:
- Bresser Venus 76/700 teleszkóp
- Alt-azimut állvány
- Alumínium háromlábú állvány tartozék tálcával
- 2 Kellner szemlencse: 4 mm-es és 20 mm-es
- Vörös folt kereső távcső
- 3x Barlow-lencse
- Okostelefon-adapter
| Márka | Bresser GmbH, Németország |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 4007922010335 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 83x31x26 cm |
| Szállítási súly | 6.18 kg |
| Optikai kialakítás | reflektor |
| Optikai rendszer | Newtoni |
| Optikai bevonat | magnézium-fluorid |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 76 |
| Fókusztávolság, mm | 700 |
| Nagyítás foka, x | 35 — 525 |
| Rekesznyílás | f/9.2 |
| Szemlencsék | Kellner 20 mm, Kellner 4 mm |
| Szemlencsetubus átmérője, hüvelyk | 1,25 |
| Barlow-lencse | 3x |
| Keresőtávcső | vöröspontos |
| Háromlábú állvány | alumínium |
| Háromlábú állvány magassága, mm | állítható |
| Tartozéktálca | yes |
| Teleszkópszabályozás | kézi |
| Állvány | alt-azimut |
| Felhasználói szint | kezdők |
| Megfigyelt objektum | mélyég-objektumok |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 500 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 500 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 900 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S006_IG-ST-A11809-1 Gyújtótekercs Stihl MS231 utángyártott IG-ST-A11809-1
S006_12-57-25-10 Gyertyapipa Stihl utángyártott 12-57-25-10
S006_11256401701-1 Láncfék fedél Stihl MS290 utángyártott 11256401701-1
S006_140400016-T05K Szelepszár szimmering Loncin 1P65FE-3 140400016-T05K
S101_79228 (HU) Discovery Spark 607 AZ teleszkóp könyvvel 79228
S006_US-174-150/5CS Gyertyapipa Briggs 5db/csomag utángyártott US-174-150/5CS
S003_100421 VIDUE XDFN Kültéri falonkívüli infrasorompó
S100_60023095 G21 Aletra bárszék fekete bőr G-21-B521
S004_2352002989 MERIDA Láncvillavédő ME 140/120/160 2352002989
S003_113657 YUASA 6V 12Ah Zselés ólom akkumulátor 113657