Burg Wachter Classico 4932 SI Ezüst kerítésen kívüli műanyag postaláda BW24750
kapun, kerítésen kívülre szerelhető postaláda
anyaga masszív UV álló műanyag
extrém időjárásálló kivitel
lágy vonalvezetésű kültéri postaláda
felső bedobónyílás felhajtható tetővel
biztonságos ürítés érdekében nyitáshatárolóval ellátott lefelé nyíló ajtóval
EN 13724 szabványnak megfelelő levélszekrény
krómozott postaláda zár
kettő darab kulccsal
fehér vagy ezüst színben
rögzítő csavarokkal
Tulajdonságok
| Magasság: | 375 mm |
| Szélesség: | 384 mm |
| Mélység: | 145 mm |
| Ajtó magasság: | 32 mm |
| Ajtó szélesség: | 360 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Szín: | Ezüst |
| Tömeg: | 2,1 kg |
A termék beérkezési idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 300 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 342 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 700 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S006_MOG509/R MOG509/R fűnyírókés 44cm CASTELGARDEN
S035_930030 Meyra Medical csuklórögzítő 930030
S004_BWAX1500 KMC Lánckenő KMC Go Wax 150 ML BWAX1500
S006_MOG112/R MOG112R fűnyírókés 52 cm VIKING bal oldali
S006_MOG970/R MOG970/R fűnyírókés BOSCH Power-Trak Qualcast 34cm