Burg Wachter PS 120 E EWS dupla bedobónyílásos elektronikus széf BW49110
megbízható bútorszéf két bedobónyílással
nagyobb méretű bedobónyílás a széf tetején (325 mm x 10 mm)
kisebb méretű bedobónyílás az ajtó felett (240 mm x 10 mm)
bankjegyek, borítékok, A4-es iratok gyors elzárásához
2 mm-es egyfalú acél test
48 mm vastag ajtó, 6 mm-es acél borítással
90 fokos ajtónyitás jobboldali zsanérokkal
egyirányú zárás 22 mm-es acél hevederekkel
motoros működtetésű elektronikus számzár
fólia billentyűzet egysoros LCD kijelzővel
3-6 számjegy közötti felhasználói kód és
8 számjegyű vésznyitó kód programozása
mechanikus vésznyitási lehetőség tűkulccsal
3 téves kódbevitel után 5 perces büntetőidő
zár 4 db Mignon LR 6 AA 1,5V elemmel működik
rögzítő furat lefelé és hátrafelé
vésznyitó nyerskulcs típusa: Rohling 53X
Tulajdonságok
| Zárszerkezet: | Elektronikus |
| Magasság: | 255 mm |
| Szélesség: | 350 mm |
| Mélység: | 300 mm |
| Belső magasság: | 251 mm |
| Belső szélesség: | 346 mm |
| Belső mélység: | 238 mm |
| Ajtó magasság: | 183 mm |
| Ajtó szélesség: | 231 mm |
| Polc: | 1 db |
| Űrtartalom: | 20.7 l |
| Tömeg: | 12,8 kg |
| MABISZ: | S1 |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S006_171630010-0002 Fordulatszám szabályzó Loncin 1P65FE-3 rúd 171630010-0002
S003_110237 OPTEX HX-40RAM Kültéri Passzív infra mozgásérzékelő HX40RAM 110237
S003_100326 DSC Bravo 501GB Mennyezeti infra + üvegtörés érzékelő
S052_Gr.38724001 Grohe Unisset 2 az 1-ben Wc szett +Skate Air fehér - Gr.38724001
S052_Gr.38723001 Grohe Unisset 2 az 1-ben Wc szett +Skate Air króm - Gr.38723001
S006_30-411271M/5CS Kuplung rugó AL-KO BC4125 régi 8 menetes 5db/csomag utángyártott 30-411271M/5CS
S052_Gr.34882000 Grohe Precision Thermostat króm Rejtett zuhanyrendszer Vitalio Comfort 250 - Gr.34882000