Burg Wachter PS 120 K EWS dupla bedobónyílásos kulcsos széf BW49100
megbízható bútorszéf két bedobónyílással
nagyobb méretű bedobónyílás a széf tetején (325 mm x 10 mm)
kisebb méretű bedobónyílás az ajtó felett (240 mm x 10 mm)
bankjegyek, borítékok, A4-es iratok gyors elzárásához
2 mm-es egyfalú acél test
48 mm vastag ajtó, 6 mm-es acél borítással
90 fokos ajtónyitás jobboldali zsanérokkal
egyirányú zárás 22 mm-es acél hevederekkel
Secu 6 lamellás duplatollú kulcsos zár
15.000 feletti zárási variációval
kettő darab 76 mm-es kulccsal
rögzítő furat lefelé és hátrafelé
nyerskulcs típusa: Rohling 17C
Tulajdonságok
| Zárszerkezet: | Kulcsos |
| Magasság: | 255 mm |
| Szélesség: | 350 mm |
| Mélység: | 300 mm |
| Belső magasság: | 251 mm |
| Belső szélesség: | 346 mm |
| Belső mélység: | 238 mm |
| Ajtó magasság: | 183 mm |
| Ajtó szélesség: | 231 mm |
| Polc: | 1 db |
| Űrtartalom: | 20.7 l |
| Tömeg: | 12,7 kg |
| MABISZ: | S1 |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S006_530-09-56-46-WO Üzemanyagszűrő Husqvarna utángyártott 530-09-56-46-WO
S006_698183 Üzemanyagcsap Briggs 750 Ohv, 750 Ohv, 850 Ohv, 850 Dov átfolyós 698183
S052_7907713708 Scheppach Önfelszívó tömlő szűrővel magasnyomású mosókhoz 3 m - 7907713708
S052_Gr.38772001 Grohe Rapid SL króm 3-az-1-ben WC szett, 1,13 méteres beépítési magasság - Gr.38772001