Burg Wachter Swing 4906 SI Ezüst kerítésen kívüli műanyag postaláda BW05470
kapun, kerítésen kívülre szerelhető postaláda
anyaga masszív UV álló műanyag
extrém időjárásálló kivitel
modern megjelenésű kültéri postaláda
felső bedobónyílás felhajtható tetővel
biztonságos ürítés érdekében nyitáshatárolóval ellátott lefelé nyíló ajtóval
krómozott postaláda zár
kettő darab kulccsal
fehér vagy ezüst színben
rögzítő csavarokkal
Tulajdonságok
| Magasság: | 419 mm |
| Szélesség: | 271 mm |
| Mélység: | 129 mm |
| Ajtó magasság: | 39 mm |
| Ajtó szélesség: | 261 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Szín: | Ezüst |
| Tömeg: | 1,85 kg |
A termék beérkezési idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 300 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 342 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 700 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S006_69-364 OREGON 2.4mm Damil kerek 88m zöld 69-364
S006_636777 Damil 3.5mm csavart Oregon Terramax 36 m 636777
S006_MOG704/R MOG704R fűnyírókés furat 23,3 mm ZENGő/REX