Burg Wachter Swing 4905 W Fehér kerítésen kívüli műanyag postaláda BW05330
kapun, kerítésen kívülre szerelhető postaláda
anyaga masszív UV álló műanyag
extrém időjárásálló kivitel
modern megjelenésű kültéri postaláda
felső bedobónyílás felhajtható tetővel
biztonságos ürítés érdekében nyitáshatárolóval ellátott lefelé nyíló ajtóval
krómozott postaláda zár
kettő darab kulccsal
fehér vagy ezüst színben
rögzítő csavarokkal
Tulajdonságok
| Magasság: | 419 mm |
| Szélesség: | 271 mm |
| Mélység: | 129 mm |
| Ajtó magasság: | 39 mm |
| Ajtó szélesség: | 261 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Szín: | Fehér |
| Tömeg: | 1,85 kg |
A termék beérkezési idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 300 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 342 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 700 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S003_105394 OUDE 812-4CW Hidraulikus ajtóbehúzó 8124CW
S052_RACC00028 Riwall Univerzáis damilfej + 3 redukció - RACC00028
S006_30-454773 Bowden hajtás AL-KO Higline 523 30-454773