Burg Wachter US Mailbox 891 W Fehér amerikai postaláda BW18620
kerítésre, oszlopra szerelhető kültéri postaláda
anyaga horganyzott acéllemez
műanyag porszórással színezett
exkluzív kivitelű amerikai postaláda
felhajtható piros zászló
nagy befogadóképesség
lefelé nyíló ajtó (zár nélkül)
többféle színben
oszlop külön megvásárolható
Tulajdonságok
| Magasság: | 220 mm |
| Szélesség: | 170 mm |
| Mélység: | 480 mm |
| Ajtó magasság: | 150 mm |
| Ajtó szélesség: | 210 mm |
| Anyag: | Horganyzott |
| Szín: | Fehér |
| Tömeg: | 2,5 kg |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 300 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 342 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 700 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S004_CLEAN/200 BikeWorkx Tisztítószer Clean Star Spray 200 ml
S031_52422 HTP ELIBAS Gyerekülés lábtartó 52422
S006_MOG279/R MOG279/R Fűnyíró kés MTD 460mm
S006_748-0300-1 Fűnyíró késtartó MTD B10 748-0300-1
S003_113646 Matrica üvegre 7 A4 113646
S052_1001412 FISKARS QuikFit virággereblye fej 135552 1001412
S006_MOG692/R MOG692R fűnyírókés 53 cm MTD mulcsozó