Burg Wachter US Mailbox 891 S Fekete amerikai postaláda BW18610
kerítésre, oszlopra szerelhető kültéri postaláda
anyaga horganyzott acéllemez
műanyag porszórással színezett
exkluzív kivitelű amerikai postaláda
felhajtható piros zászló
nagy befogadóképesség
lefelé nyíló ajtó (zár nélkül)
többféle színben
oszlop külön megvásárolható
Tulajdonságok
| Magasság: | 220 mm |
| Szélesség: | 170 mm |
| Mélység: | 480 mm |
| Ajtó magasság: | 150 mm |
| Ajtó szélesség: | 210 mm |
| Anyag: | Horganyzott |
| Szín: | Fekete |
| Tömeg: | 2,5 kg |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 300 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 342 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 700 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S003_105394 OUDE 812-4CW Hidraulikus ajtóbehúzó 8124CW
S052_RACC00028 Riwall Univerzáis damilfej + 3 redukció - RACC00028
S006_30-454773 Bowden hajtás AL-KO Higline 523 30-454773