
A Discovery Channel a glóbusz csodáival, változatosságával és szórakoztató érdekességeivel tájékoztatja, szórakoztatja és inspirálja nézőit szerte a világban. A csatorna több millió embernek ad lehetőséget a felfedezésre, a kíváncsiságuk kielégítésére – a különböző kategóriákba tartozó műsorok összeállításával, ideértve tudományt, a felfedezést, a kalandokat, a történelmet és azokat a műsorokat, amelyek segítenek betekinteni a kulisszák mögé, hogy jobban megismerjük azokat az embereket, a helyeket, a szervezeteket, amelyekkel osztozunk ezen a világban és amelyek alakítják azt.
Büszkén mutatjuk be a Discovery optika termékcsaládot, amelyet a Levenhuk gyártott és a Discovery inspirált.
A Levenhuk Discovery Basics MG5 nagyító apró tárgyak, fényképek és rajzok olvasására és megtekintésére kialakított nagyítólencse. A kézi nagyító klasszikus optikai szerkezettel és egy 3x-os nagyítólencsével rendelkezik. Kényelmesen kézben tartható, folyamatos használatra is alkalmas, valamint szabadidős és professzionális használatra egyaránt ideális megoldás.
A nagyító rendkívül könnyű és strapabíró. A keret és a nyél is műanyagból készült.
Fő jellemzők:
- Kézi nagyító
- Nagyítás: 3x
- Anyag: műanyag
| Márka | Discovery |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 5905555001975 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 13x6x1 cm |
| Szállítási súly | 0.03 kg |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 58 |
| Átmérő tartomány | 50 mm—90 mm |
| Nagyítás foka, x | 3 |
| Nagyítás foka, x | 3 |
| Váz | műanyag |
| Fogantyú anyaga | műanyag |
| Használat | olvasás/megtekintés |
| Kialakítás | fogantyúval |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S031_48910 Peruzzo Kerékpár vontatórúd 48910
S035_731812 B-4013 WC magasító B4013
S040_11.0.5655.00 Állítható fürdetőszék DURO háttámlával
S042_Kapszula-levendula MedCare Levendula kapszula Intimzuhanyhoz 6 db-os
S035_73111 B-4323 Szobai WC B4323
S052_18230-20 Gardena Liano™ textiltömlő toldóelem 13mm 1/2' - 18230-20
S052_RACC00090 Riwall RBS 36 T Vontatható szórógép 36 kg - RACC00090
S052_SD-X0608-H170C-A Riwall RMSA 6x8 fém kerti tároló 2,4 x 1,7 m nyeregtetővel - SD-X0608-H170C-A