
A Discovery Channel a glóbusz csodáival, változatosságával és szórakoztató érdekességeivel tájékoztatja, szórakoztatja és inspirálja nézőit szerte a világban. A csatorna több millió embernek ad lehetőséget a felfedezésre, a kíváncsiságuk kielégítésére – a különböző kategóriákba tartozó műsorok összeállításával, ideértve tudományt, a felfedezést, a kalandokat, a történelmet és azokat a műsorokat, amelyek segítenek betekinteni a kulisszák mögé, hogy jobban megismerjük azokat az embereket, a helyeket, a szervezeteket, amelyekkel osztozunk ezen a világban és amelyek alakítják azt.
Büszkén mutatjuk be a Discovery optika termékcsaládot, amelyet a Levenhuk gyártott és a Discovery inspirált.
A Levenhuk Discovery Crafts DGL 40 nagyítószemüveg olyan optikai eszköz, amely kényelmesebbé teszi a kis tárgyakkal való munkát. A cserélhető lencsék öt különböző nagyítást biztosítanak, a beépített megvilágítás pedig hatékonyan megvilágítja a munkafelületet. Ez a nagyító igazi felfedezés lesz az ékszerész, az órásmester, a modellező, a restaurátor és még sokan mások számára. Professzionális használatra és hobbiként is jól jön majd.
Minden lencse polimer optikai üvegből készül–ez egy nagyon erős anyag, nagyfokú átlátszósággal. A képük tiszta, kontrasztos és éles. A lencsék a szemüvegkeretre vannak rögzítve, de nem kombinálhatók egymással: egyszerre csak egy lencsét szabad használni. A lencsék látószöge viszonylag széles, ami lehetővé teszi, hogy mindkét szemét egyszerre használja. Szükség esetén a szemüvegkeret szárai eltávolíthatók, és textil fejpánt használható helyettük.
A keret közepén két LED-ből álló blokk található. Két elemmel működnek.
Főbb jellemzők:
- Óra és ékszer nagyító
- 5 különböző nagyítású cserélhető lencse
- Elemmel működő LED-ek
- Szemüvegkeret és szövet fejpánt
A készlet tartalma:
- Nagyítószemüveg
- Cserélhető lencse – 5 db
- Szövet fejpánt
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Discovery |
| Szavatosság | 10 év |
| EAN | 5905555002798 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 22x18x5 cm |
| Szállítási súly | 0.26 kg |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencse, mm | 84x28 (5 db) |
| Átmérő tartomány | 50 mm—90 mm |
| Nagyítás foka, x | 1/1,5/2/2,5/3,5 |
| Váz | műanyag |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | LED |
| Tápellátás | 3 db LR1130 típusú elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Használat | órajavítás/ékszerész |
| Kialakítás | szemüvegkeret |
| Kiegészítő | 2 LED, 5 nagyítási fokozat |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S006_70503/12CS Reszelő Oregon 4.8mm 3/16" 12db/doboz 70503/12CS
S040_11.0.0549.00 Reggeliző asztal összecsukható G505
S018_MG202 Beurer MG 202 Shiatsu ülésfeltét MG202
S003_109432 VDS KIT LINEAR 11-400 Kétszárnyú kapunyitó szett
S034_2783-20 GARDENA 2783-20 Sarok elem25 mm x 3/4" külső menettel
S100_639084 G21 350 kg raktárkocsi 639084
S018_MC 3800 BEURER MC3800 SHIATSU Masszázs szék
S004_B107N-BLK/BF BIKEFUN Pedál Deck platform műanyag fekete
S101_78382 Discovery Crafts DHR 10 fejre rögzíthető, tölthető nagyító 78382
S052_IS9413 ISKRA ERO CSAVARHÚZÓ KÉSZLET HTS-18 - IS9413