
A Discovery Channel a glóbusz csodáival, változatosságával és szórakoztató érdekességeivel tájékoztatja, szórakoztatja és inspirálja nézőit szerte a világban. A csatorna több millió embernek ad lehetőséget a felfedezésre, a kíváncsiságuk kielégítésére – a különböző kategóriákba tartozó műsorok összeállításával, ideértve tudományt, a felfedezést, a kalandokat, a történelmet és azokat a műsorokat, amelyek segítenek betekinteni a kulisszák mögé, hogy jobban megismerjük azokat az embereket, a helyeket, a szervezeteket, amelyekkel osztozunk ezen a világban és amelyek alakítják azt.
Büszkén mutatjuk be a Discovery optika termékcsaládot, amelyet a Levenhuk gyártott és a Discovery inspirált.
A Levenhuk Discovery Crafts DGL 50 kétszemes nagyító felhajtható lencsékkel: eltávolítható csak az egyik vagy mindkét lencse egyszerre. Ez akkor kényelmes, ha egy tárgyat felváltva nagyítással és nagyítás nélkül is meg kell néznie. A nagyító fókusztávolsága rövid, és nagy nagyítást biztosít, így fő célja a precíz műveletek elvégzése. Ez lehet modellezés, forrasztás, műszerjavítás, felületi hibák kiértékelése, ékszerek becslése stb.
Cserélhető lencsék párban – 4 darab egyenként 2 lencséből álló készlet. Az optika anyaga polimer optikai üveg, nagyfokú átlátszósággal. Ez nagyon tartós anyag, minősége nem kevésbé hatékony, mint a hagyományos üvegé, sőt a sérülésekkel szembeni ellenállása még azt is felülmúlhatja. A lencsék szemüvegkeretre vannak rögzítve; a szárak szükség esetén textil fejpánttal helyettesíthetők.
Az egyes lencsék mellett LED-ek vannak. A megvilágítás szöge állítható, ami pontos, kellemes megvilágítású munkaterületet biztosít. A világításhoz elemek behelyezése szükséges.
Főbb jellemzők:
- Kétszemes nagyító világítással
- Mindkét szemhez cserélhető lencsék
- A lencsék felfelé felhajthatók
- Nagy nagyítások: 10, 15, 20 és 25x
- A világítás elemről működik
A készlet tartalma:
- Nagyítószemüveg
- Cserélhető lencsék – 8 db (4 darab 2 lencséből álló készlet)
- Szövet fejpánt
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Discovery |
| Szavatosság | 10 év |
| EAN | 5905555002804 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 20x18x7 cm |
| Szállítási súly | 0.25 kg |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 21 (8 db) |
| Átmérő tartomány | legfeljebb 50 mm |
| Nagyítás foka, x | 10/15/20/25 |
| Váz | műanyag |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | LED |
| Tápellátás | 6 db LR1130 típusú elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Használat | órajavítás/ékszerész |
| Kialakítás | szemüvegkeret |
| Kiegészítő | 2 LED, cserélhető lencsék |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S032_5982202 JKH Szerszámosláda 554 x 286 x 276 mm 5982202
S040_11.0.0549.00 Reggeliző asztal összecsukható G505
S018_MG202 Beurer MG 202 Shiatsu ülésfeltét MG202
S003_109432 VDS KIT LINEAR 11-400 Kétszárnyú kapunyitó szett
S034_2783-20 GARDENA 2783-20 Sarok elem25 mm x 3/4" külső menettel
S100_639084 G21 350 kg raktárkocsi 639084
S018_MC 3800 BEURER MC3800 SHIATSU Masszázs szék
S004_B107N-BLK/BF BIKEFUN Pedál Deck platform műanyag fekete
S101_78382 Discovery Crafts DHR 10 fejre rögzíthető, tölthető nagyító 78382
S052_IS9413 ISKRA ERO CSAVARHÚZÓ KÉSZLET HTS-18 - IS9413