
A Discovery Channel a glóbusz csodáival, változatosságával és szórakoztató érdekességeivel tájékoztatja, szórakoztatja és inspirálja nézőit szerte a világban. A csatorna több millió embernek ad lehetőséget a felfedezésre, a kíváncsiságuk kielégítésére – a különböző kategóriákba tartozó műsorok összeállításával, ideértve tudományt, a felfedezést, a kalandokat, a történelmet és azokat a műsorokat, amelyek segítenek betekinteni a kulisszák mögé, hogy jobban megismerjük azokat az embereket, a helyeket, a szervezeteket, amelyekkel osztozunk ezen a világban és amelyek alakítják azt.
Büszkén mutatjuk be a Discovery optika termékcsaládot, amelyet a Levenhuk gyártott és a Discovery inspirált.
A Levenhuk Discovery Crafts DHD 20 egy fejnagyító, amely precíziós munkákhoz hasznos. Jól jön még a felületi hibák felméréséhez és az apró betűs részek vagy rajzok olvasásához is. A nagyító kéz nélküli, erős nagyítást biztosít és beépített világítással rendelkezik. Funkciói hasznosak lesznek az ékszerész, az órásmester, a modellkészítő, a szervizközpont technikusa és még sok más szakember számára.
A nagyító három különálló lencsét használ, amelyek egymással kombinálhatók: két téglalap alakú lencsét és egy kis kör alakú lencsét. A kis lencse csak a jobb szemhez való. Négy nagyítás áll rendelkezésre, a legnagyobb nagyítás csak egyszemű megfigyeléshez lehetséges. Mindegyik lencse nagyfokú átlátszóságú polimer optikai üvegből készül.
A nagyító méretre állítható fejpánttal rögzíthető a fejen. A világítás működtetéséhez elemekre van szükség.
Főbb jellemzők:
- Nagyító kombinálható lencsékkel
- A jobb szem lencséje oldalra félrehajtható
- 4 nagyítási fokozat; polimer optikai üvegből készült optika
- Beépített, elemmel működő LED-ek
- Állítható fejpánt
A készlet tartalma:
- Nagyító
- Kiegészítő lencsék – 2 db. (elő-szerelt)
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Discovery |
| Szavatosság | 10 év |
| EAN | 5905555002835 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 26x20x6 cm |
| Szállítási súly | 0.255 kg |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencse, mm | 87x30 (2 db) |
| Kiegészítő lencse átmérője, x | 28 |
| Átmérő tartomány | 50 mm—90 mm |
| Nagyítás foka, x | 1.5 — 8 |
| Nagyítás foka, x | 1,5/3/6,5/8 |
| Váz | műanyag |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | LED |
| Tápellátás | 2 db AAA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Használat | órajavítás/ékszerész |
| Kialakítás | fejrész |
| Kiegészítő | 4 nagyítási fokozat |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |