
A Discovery Channel a glóbusz csodáival, változatosságával és szórakoztató érdekességeivel tájékoztatja, szórakoztatja és inspirálja nézőit szerte a világban. A csatorna több millió embernek ad lehetőséget a felfedezésre, a kíváncsiságuk kielégítésére – a különböző kategóriákba tartozó műsorok összeállításával, ideértve tudományt, a felfedezést, a kalandokat, a történelmet és azokat a műsorokat, amelyek segítenek betekinteni a kulisszák mögé, hogy jobban megismerjük azokat az embereket, a helyeket, a szervezeteket, amelyekkel osztozunk ezen a világban és amelyek alakítják azt.
Büszkén mutatjuk be a Discovery optika termékcsaládot, amelyet a Levenhuk gyártott és a Discovery inspirált.
A Levenhuk Discovery Crafts DHD 40 fejre rögzíthető nagyító munkához és hobbikhoz is nagyszerű eszköz. Szabadon marad a kéz, többféle nagyítást biztosít, és világítással is rendelkezik. A fejre rögzíthető nagyító jól jön bármilyen precíziós munkához: javításhoz, ékszerkészítéshez, kézművességhez és még sok máshoz. Védőszemüvegként is funkcionál.
A fejre rögzíthető nagyító optikai rendszere két fő lencsét (téglalap alakú, két szemmel történő megtekintésre tervezve) és egy kis kör alakú lencsét (egy szemre tervezve) foglal magában. A lencsék oldalra félrehajthatók, hogy jobb nagyítást választhasson. A készlet cserélhető lencséket tartalmaz, amelyek lehetőséget adnak a nagyítás változtatására is. Mindegyik lencse polimer optikai üvegből készül, amely egyrészt nagyon tiszta és kontrasztos képet nyújt, másrészt nagyon tartós.
A fejnagyító állítható szögű LED-es megvilágítással rendelkezik. Következésképpen a készülék teljes sötétségben is használható. A világítás normál elemekkel működik. A fejnagyító méretre állítható fejpánttal rögzíthető a fejen.
Főbb jellemzők:
- Fejre rögzíthető nagyító cserélhető, egymással kombinálható lencsékkel
- A jobb szemhez egy darab felhajtható lencse
- Elemről működő LED-es világítás
- A megvilágítás szöge és a lencsék szöge állítható
- Állítható fejpánt
A készlet tartalma:
- Nagyító
- Cserélhető lencse – 5 db
- Törlőkendő
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Discovery |
| Szavatosság | 10 év |
| EAN | 5905555002859 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 33x24x7 cm |
| Szállítási súly | 0.615 kg |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencse, mm | 100x43 |
| Kiegészítő lencse átmérője, x | 30 |
| Átmérő tartomány | 90 mm és afelett |
| Nagyítás foka, x | 1 — 8 |
| Nagyítás foka, x | 1/1,5/2/2,5/3,5 (a lencsék kombinálhatók) |
| Kiegészítő lencse nagyítása, x | 8 |
| Váz | műanyag |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | LED |
| Tápellátás | 3 db AA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Használat | órajavítás/ékszerész |
| Kialakítás | fejrész |
| Kiegészítő | cserélhető lencsék, változtatható dőlésszögű lencsék és világítás, állítható fejpánthosszúság |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S101_67726 Levenhuk Sherman PRO 10x42 kétszemes távcső 67726
S100_6390314 Öntöttvas lemez a G21 Oklahoma BBQ grillhez 6390314
S052_YT-76050 YATO Műszaki kés 125 mm - YT-76050
S006_3WT-300A-80 Gödörfúró szár Kasei 3WT-300A 80 mm-es 3WT-300A-80
S006_171600068-T353 Karburátor szabályzó rugó Loncin 1P61FC 171600068-T353
S004_JY-7171-3 BIKEFUN Lámpa BF első Sword 2600 USB JY-7171-3
S006_30-411685 Láncfeszítő csavar AL-KO KE2200-40 30-411685
S052_601521850 Metabo power 160-5 18 LTX Akkus Kompresszor - 601521850