
A Discovery Channel a glóbusz csodáival, változatosságával és szórakoztató érdekességeivel tájékoztatja, szórakoztatja és inspirálja nézőit szerte a világban. A csatorna több millió embernek ad lehetőséget a felfedezésre, a kíváncsiságuk kielégítésére – a különböző kategóriákba tartozó műsorok összeállításával, ideértve tudományt, a felfedezést, a kalandokat, a történelmet és azokat a műsorokat, amelyek segítenek betekinteni a kulisszák mögé, hogy jobban megismerjük azokat az embereket, a helyeket, a szervezeteket, amelyekkel osztozunk ezen a világban és amelyek alakítják azt.
Büszkén mutatjuk be a Discovery optika termékcsaládot, amelyet a Levenhuk gyártott és a Discovery inspirált.
A Levenhuk Discovery Crafts DNK 20 közepes méretű nyakba akasztható nagyító nagy segítség lehet a háztartási munkában vagy hobbikban. Nem foglalja le a kezét, nagy látómezőt biztosít, így alkalmas varrásra, kötésre, gyöngyfűzésre, valamint plüssjátékok és más kézműves termékek készítéséhez. Megkönnyíti az apró betűs részek olvasását, a fényképalbumok megtekintését stb. Ez a nagyító jó választás azoknak, akik nem akarnak lemondani kedvenc hobbijukról a nem tökéletes látás miatt.
A nagyító bifokális lencsével rendelkezik. A nagy objektív (100 mm) nagyítása 2,5x, a kisebb objektív (25 mm) nagyítása 5x. Az optika anyaga nagy tisztaságú polimer optikai üveg. Átlátszó, tartós, és semmiben sem marad el a hagyományos üveg mögött. És a sérülésekkel szembeni ellenálló képessége sokkal nyilvánvalóbb.
A nagyító elhelyezhető az asztalon egy állványon, vagy nyakba akasztható egy pánttal. Gyenge fényviszonyokhoz beépített LED-világítása van. A LED-ek elemről működnek.
Főbb jellemzők:
- Bifokális nagyító
- Polimer optikai üvegből készült lencsék
- Beépített LED-világítás
- Elemről működik
- Állvány és nyakpánt
A készlet tartalma:
- Nagyító, állvány és nyakpánt
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Discovery |
| Szavatosság | 10 év |
| EAN | 5905555002873 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 24x14x2 cm |
| Szállítási súly | 0.215 kg |
| Lencse típusa | bifokális |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 100 |
| Kiegészítő lencse átmérője, x | 25 |
| Átmérő tartomány | 90 mm és afelett |
| Nagyítás foka, x | 2.5 |
| Kiegészítő lencse nagyítása, x | 5 |
| Váz | műanyag |
| Fogantyú anyaga | műanyag |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | LED |
| Tápellátás | 3 db AAA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Használat | olvasás/megtekintés, varrás/textil |
| Kialakítás | asztalra/háromlábú állványra helyezhető |
| Kiegészítő | 2 LED |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S004_30-311-114 RITCHEY CLASSIC Road ezüst kormány 44x31,8mm 30-311-114
S052_1000644 FISKARS QuikFit fém lombseprű fej 135201 1000644
S003_109943 VDS PI-GI Esőérzékelő redőnymotor vezérlésekhez PIGI
S004_YW-456 BIKEFUN Szerszám Y kulcs 4/5/6 mm YW-456
S003_103524 FEIHUA FT-921R Csavartérpáros aktív jelátalakító vevő
S031_99964 Gumibetét 47912-913 szerelőfejhez 99964
S052_YT-38951 YATO Szerszámosláda szerszámokkal 80 részes ~ - YT-38951
S100_6390387 G21 Munkaállvány 0,73x1,78 m méretű összecsukható 6390387
S005_SC41-515-9001 SILMEC Bimetal Reklámanyag tartó fehér 41-515.9001
S032_8912611 Szúnyogriasztó ultrahangos 230V 8912611
S032_8931047 JKH Gulyás bogrács zománcozott 25 l 8931047
S003_107451 Global Fire GFE MCPEA kézi jelzésadó védő üveggel 107451