
A Discovery Channel a glóbusz csodáival, változatosságával és szórakoztató érdekességeivel tájékoztatja, szórakoztatja és inspirálja nézőit szerte a világban. A csatorna több millió embernek ad lehetőséget a felfedezésre, a kíváncsiságuk kielégítésére – a különböző kategóriákba tartozó műsorok összeállításával, ideértve tudományt, a felfedezést, a kalandokat, a történelmet és azokat a műsorokat, amelyek segítenek betekinteni a kulisszák mögé, hogy jobban megismerjük azokat az embereket, a helyeket, a szervezeteket, amelyekkel osztozunk ezen a világban és amelyek alakítják azt.
Büszkén mutatjuk be a Discovery optika termékcsaládot, amelyet a Levenhuk gyártott és a Discovery inspirált.
A Levenhuk Discovery Report W10 órával rendelkező időjárás-állomás a modern lakberendezés stílusos és funkcionális kiegészítője, amely képes figyelemmel kísérni a hőmérséklet-változásokat a helyiségen belül és az ablakon kívül. Mutatja az aktuális időt és jelzi a mért hőmérséklet legalacsonyabb és legmagasabb értékeit. A készlet távérzékelőt tartalmaz.
Az eszköz legfőbb előnye, hogy vezeték nélküli. Az érzékelő és a fő modul elemmel működik, az adatátvitel pedig rádiójelen keresztül történik. A készülék ezáltal bármely belső térbe tökéletesen illeszkedik anélkül, hogy elütne a stílustól.
A fő modult beépített monokróm kijelző teszi teljessé, amely három blokkra osztható. A felső blokk a kijelző felét teszi ki és a kültéri hőmérséklet megjelenítésére szolgál. A helyiségben mért hőmérséklet alatta látható. A kijelző legalsó részén helyezkedik el az óra. A megjelenítés egyértelmű és kontrasztos.
A távérzékelőkhöz alkáli elemek használatát javasoljuk.
Legfontosabb jellemzők:
- Órával rendelkező stílusos időjárás-állomás
- Távérzékelő a kültéri hőmérsékletméréshez
- A mért minimum és maximum értékek rögzítése
- Vezeték nélküli adatátvitel rádiójelen keresztül
- Hagyományos elemekkel működik
A készlet tartalma:
- Időjárás-állomás órával (a fő egység)
- Érzékelő
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Discovery |
| Szavatosság | 10 év |
| EAN | 5905555002989 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 11x6x5 cm |
| Szállítási súly | 0.135 kg |
| Felhasználás helye | beltéri, kültéri |
| Típus | hőmérő, óra |
| Beépített funkciók | hőmérő, óra |
| Kialakítás | asztallapi, digitális, falra szerelt, vezeték nélküli |
| Használat | otthoni használatra |
| === Elválasztójel === | Hőmérő (hőmérséklet) |
| Mértékegységek | °C, °F |
| Mérési tartomány beltéren | 0...+50 °C (+32...+122 °F) |
| Mérési tartomány beltéren | 0 — 50 |
| Mérési tartomány kültéren | -40...+60 °C |
| Mérési tartomány kültéren | -40 — 60 |
| Rendeltetés | minimum és maximum értékek érzékelése |
| === Elválasztójel === | Óra (idő/dátum/naptár) |
| Óra | yes |
| Időformátum | 24 órás |
| === Elválasztójel === | Általános műszaki jellemzők |
| Képernyő típusa | egyszínű |
| Képernyők száma | 1 |
| Képernyők száma | 1 |
| Rádiójelek frekvenciája, MHz | 433 |
| Rádiójelek hatósugara, m | 100 |
| Tápellátás | időjárás-állomás: 2 db AAA elem (a készlet nem tartalmazza), érzékelők: AAA elem – 2 db (a készlet nem tartalmazza) |
| Váz | műanyag |
| Vezeték nélküli érzékelő | yes |
| Kiegészítő | kompatibilis érzékelő: Discovery Report W10-S |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S005_B90001358 Basi HS 358 KD fémbútor zár B90001358
S035_930209 QMED SMR henger 33x14cm narancssárga 930209
S003_100933 SENTRY POS Pénztárgép terminál Sentry videomegfigyelő kártyákhoz
S040_03.2.5559.02 FORA 6 3az1-ben tesztcsík (vércukor + hematokrit + hemoglobin) 25db