
A Discovery Channel a glóbusz csodáival, változatosságával és szórakoztató érdekességeivel tájékoztatja, szórakoztatja és inspirálja nézőit szerte a világban. A csatorna több millió embernek ad lehetőséget a felfedezésre, a kíváncsiságuk kielégítésére – a különböző kategóriákba tartozó műsorok összeállításával, ideértve tudományt, a felfedezést, a kalandokat, a történelmet és azokat a műsorokat, amelyek segítenek betekinteni a kulisszák mögé, hogy jobban megismerjük azokat az embereket, a helyeket, a szervezeteket, amelyekkel osztozunk ezen a világban és amelyek alakítják azt.
Büszkén mutatjuk be a Discovery optika termékcsaládot, amelyet a Levenhuk gyártott és a Discovery inspirált.
A Levenhuk Discovery Report W10-S külső érzékelő teljes mértékben kompatibilis a Discovery Report W10 órával rendelkező időjárás-állomással. Az érzékelő elemmel működik és rádiójelen keresztül kapcsolódik, ezáltal a készülék vezeték nélküli és szinte bárhol elhelyezhető. Az érzékelő kizárólag a hőmérsékletet méri, azonban rendkívül széles tartományban. A rendkívüli hőség vagy a tartós fagy sem jelent gondot: ez az érzékelő extrém hőmérséklet esetén is hatékonyan működik.
Beépített kijelzővel nem rendelkezik, a mérési eredmények az időjárás-állomás kijelzőjén jelennek meg. Az előlapon LED-visszajelző, a hátlapon pedig furat található a falra rögzítéshez.
A távérzékelőkhöz alkáli elemek használatát javasoljuk.
Legfontosabb jellemzők:
- Levegő-hőmérséklet mérése
- Adatátvitel rádiójelen keresztül; elemmel működik
- Discovery Report W10 órával rendelkező időjárás-állomással kompatibilis
A készlet tartalma:
- Érzékelő
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Discovery |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 5905555002934 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 11x5x3 cm |
| Szállítási súly | 0.055 kg |
| Felhasználás helye | beltéri, kültéri |
| Típus | távoli érzékelő |
| Beépített funkciók | hőmérő |
| Kialakítás | asztallapi, digitális, falra szerelt, vezeték nélküli |
| Használat | otthoni használatra |
| === Elválasztójel === | Hőmérő (hőmérséklet) |
| Mértékegységek | °C, °F |
| Mérési tartomány kültéren | -50...+70 °C |
| Mérési tartomány kültéren | -50 — 70 |
| === Elválasztójel === | Általános műszaki jellemzők |
| Rádiójelek frekvenciája, MHz | 433 |
| Rádiójelek hatósugara, m | 100 |
| Tápellátás | 2 db AAA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Váz | műanyag |
| Vezeték nélküli érzékelő | yes |
| Kiegészítő | csak a Discovery Report W10 készülékkel kompatibilis |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S003_103524 FEIHUA FT-921R Csavartérpáros aktív jelátalakító vevő
S031_99964 Gumibetét 47912-913 szerelőfejhez 99964
S052_YT-38951 YATO Szerszámosláda szerszámokkal 80 részes ~ - YT-38951
S100_6390387 G21 Munkaállvány 0,73x1,78 m méretű összecsukható 6390387
S005_SC41-515-9001 SILMEC Bimetal Reklámanyag tartó fehér 41-515.9001
S032_8912611 Szúnyogriasztó ultrahangos 230V 8912611
S032_8931047 JKH Gulyás bogrács zománcozott 25 l 8931047
S003_107451 Global Fire GFE MCPEA kézi jelzésadó védő üveggel 107451
S003_114003 DSC NEO PG8939 PowerG 4 gombos távirányító 114003
S003_113213 TAKEX PBH Infrasorompó fűtés készlet 113213
S004_JY-6250T BIKEFUN Lámpa BF hátsó Vega USB JY-6250T
S100_63909104 G21 200x400x200cm fóliasátor fehér 63909104